Úvod > Fórum > Software > Windows všeobecně > Win 10 Letový Režim

Win 10 Letový Režim

06.01.2016 12:52
příspěvků:15

Dobrý den, mohl by mi prosím někdo pomoci?

Mám notebook Hp Pavilion DV7 1199ec s Win10. Před lety, když jsem si ho chtěl vyčistit se mi podařilo ulomit propojovací kabel od dotykového panelu s deskou.Jeden šikovný elektrotechnik mi jí opravil a vše zase fungovalo. Po čase mi přestalo na panelu fungovat zapínání WIfi. Wifi nešla zapnout ani softwarově! Dlouho jsem to neřešil pač jsem byl na kabelu, takže mi to ani tak nevadilo!! Nová deska stojí (dřive stála)(Dnes bych ji asi ani nesehnal) ranec a nechce se mi tolik investovat do takhle starého stroje! Wifi ale teď potřebuji.Tudiž jsem si koupil USB Wifi. Wifi jsem uspěšně nainstaloval ale zjistil jsem, že WIN jsou stále zapnuté v "Režim v letadle" a v nastavení nejde režim vypnout!! Takže mi nevidí žadnou Wifi. Zkoušel jsem zakázat i odinstalovat současnou wifi ale letový režim stále nejde vypnout!! Myslel jsem, že by šla nějak zakázat v BIOSU ale také bohužel nejde. Je mi jasný, že nejspíš hlavní příčinou bude v tom dotykovým panelu ale nenapádá vás nějaký způsob jak ten letový režim vypnou nebo nějak obejít???

Díky moc za všechny nápady

06.01.2016 12:54
ověřen
příspěvků:4 972

Když nejde dotykáč, měla by jít myš.

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
06.01.2016 13:08
příspěvků:15

To máte pravdu, ale jak jsem psal Wifi nejde aktivovat ani softwerově. A nešla ani před Upgradem na 10!! A to ani ta USB Wifi.

06.01.2016 13:11
ověřen
příspěvků:4 972

Jinak než softwarově to snad ani aktivovat/zapnout nejde.

Dej sem screen ze správce zařízení s rozkliknutými síťovými adaptéry.

Ještě se podívej do služeb, zda ta služba je zapnutá a koukni na http://www.pc-help.cz/viewtopic.php?t=145745

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
06.01.2016 13:19
ověřen
příspěvků:4 972
Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
06.01.2016 13:28
příspěvků:15
bluespirit | 06.01.2016 13:11

Jinak než softwarově to snad ani aktivovat/zapnout nejde.

Dej sem screen ze správce zařízení s rozkliknutými síťovými adaptéry.

Ještě se podívej do služeb, zda ta služba je zapnutá a koukni na http://www.pc-help.cz/viewtopic.php?t=145745

Takhle?? Díky
06.01.2016 13:31
příspěvků:15
bluespirit | 06.01.2016 13:19

Víc neporadím:

http://windows.microsoft.com/cs-cz/windows-8/what-is-airplane-mode

2
06.01.2016 13:32
příspěvků:15
bluespirit | 06.01.2016 13:19

Víc neporadím:

http://windows.microsoft.com/cs-cz/windows-8/what-is-airplane-mode

3
06.01.2016 13:33
ověřen
příspěvků:4 972

To je dobrý.

Dostaneš se k tomu vypnutí letadla a jak to tam vypadá, proč to nejde ani myší, nebo klávesnicí?

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
06.01.2016 13:38
příspěvků:15

Normálním kliknutím na letadlo se nic neděje, Ikona je stále modrá. Pravým kliknu na Letadlo, vyberu "Přejít do nastavení" Jezdec je v poloze "Zapnuto" ale do polohy "Vypnuto" nejde přesunout!!

06.01.2016 13:42
ověřen
příspěvků:4 972

Takto to má vypadat, Wifi musí být zapnutá, pokud není, neběží režim letadlo, protože nemá co vypínat.

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
06.01.2016 13:47
příspěvků:15

Ano, to je mi jasný. Bohužel u mne to vypadá takhle a s jezdcem prostě doleva nehnu a nehnu!! Furt skáče zpět doprava!! :o)

06.01.2016 13:50
ověřen
příspěvků:4 972

Jak vypadá Wifi?

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
06.01.2016 13:53
příspěvků:15

Takhle

06.01.2016 13:54
ověřen
příspěvků:4 972

Ani jedna není zapnutá, přejdi do nastavení a tam to někde bude.

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
06.01.2016 13:58
příspěvků:15

Tam všude jsem už hledal!! Fakt si myslím, že to má něco s tou dotykovou deskou!! Něco tam bude vyzkratováno nebo odpadl jeden pin. Nevadí, každopádně díky za snahu!!

06.01.2016 14:00
ověřen
příspěvků:4 972

Kdyby tam upadlo 10 pinů, myš musí reagovat a ano, pokud by byl vadný displej, nemusel bys to vidět, ale fungovalo by to.

Dle mého názoru je to špatně nastavené. Držím palce.

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
06.01.2016 14:10
příspěvků:15

Díky

05.03.2016 02:05
příspěvků:1

Zdravím, mám stejný problém. Dokonce stejný notebook HP pavilon dv7 1199.

Nedávno jsem byl na akci, několik notebooků a řešili jsme zasíťování. Různé operační systémy, někdo se viděl, jiní ne. Někdo se spojil ve hře a jiní ne. Ani Hamachi nepomohlo.

Vzhledem i k jiným okolnostem jsem se dostal do situace, že jsem dal obnovu systému win 10. Nevím co to u tohoto systému přesně znamená, není to s formátem HDD a instalací z CD. No vypadal jako nový. V každém případě mi to v tu chvíli v ničem nepomohlo.

Ale zase můžu s určitostí říct, že režim letadlo mám taky zapnutý a neustále. Dokonce nemusím mít ani zapnutou wifi. Což vůbec nechápu a na fórech jsem žádné odpovědi nenašel. Byl jsem v síti schopen vidět jiný pc, vidím NAS disk, ale nevidí mě moje televize. Ať koukám kam koukám, žádné nastavení není nijak změněné, než jsem měl dřív.

Tož kdyby měl někdo nějaké nápady... díky

05.03.2016 08:15
ověřen
příspěvků:4 972

I se stejným problémem máš založit nové téma.

Vzhledem k tomu, že se jedná o stejný stroj, obrátil bach se na podporu HP a MS. Např. https://partner.support.services.microsoft.com/cs-cz/contact/menu/software/windows/ts/

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
© 2007-2024 PCforum.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace