Úvod > Fórum > Internet > Ostatní > WIFI - špatně připojení

WIFI - špatně připojení

06.11.2012 21:57
příspěvků:20

Dobrý den, mám router TP-Link a zrovna včera se mi stala neblahá událost. Měnil jsem zrovna svůj WPA/PSK password (přes internet adresa v prohlizeci ), kdy to po mě na konci chtělo reebot. Smozřejmě kliknu a čekám než to najede. A tady nastává problem . Jestě než se kněmu dostanu v krátkosti vysvětlím chod wifi u mě v bytě.

V jedné místnosti mám staré pc, kde mám modem od o2 adsl(číslo 1) - odtud vede kabel do druhe mistnosti do pc( číslo 2) - zde jsem mezi to dal wifi router a připojoval jsem se norrmalně na notebook pres wifi ( číslo 3)

Když mi doběhl reebot. Už mi na notebooku nešel internet ani se pripojit , ovšem na pc číslo 1 a číslo 2 vše v pořádku. Mám nápad jak by se to zřejmě dalo vyřešit na PC 2 se normalně můžu připojit do nastaveni routeru na internetu . Můžu nastavovat a měnit co chci, určitě tam někde musí být jak to sprovoznit/ nastavit i na mém notebooku . popripade zapnout , treba je to nastaveno jen pro jeden pocitac netusim .

Nějaké rady?
ps.: CD už bohužel nemám

07.11.2012 05:43
příspěvků:5 728

nebude problem v tom ze ntb se ti pripojuje pres wifi pres stary heslo?

Na PM neodpovídám, do podpisu se snažte dávát co nejmenší písmo (místo výchozí dejte drobné nebo malé)
07.11.2012 09:46
příspěvků:20

Ano to možné je , ale po mě to heslo nikde nechce ani ho nemam nikde ulozene. Kdyz se chci pripojit na wifi normalne tam mam síť wifi . Akorat když kliknu hned to piše že se to nezdařilo . Kdybych nekde mohl napsat heslo tak ho napisu

07.11.2012 10:05
příspěvků:5 728

pust si pocitac (tu ikjonku na plose ci v nabidce start) do adresy napis Ovládací panelyVšechny položky Ovládacích panelůCentrum síťových připojení a sdílení a tam si vpravo (tusim, jsem na pc bez wifi) najdi wifi hesla (nebo tak nejak) a smaz to vse

Na PM neodpovídám, do podpisu se snažte dávát co nejmenší písmo (místo výchozí dejte drobné nebo malé)
07.11.2012 15:29
příspěvků:20

takze sít jsem vymazal podle vasich pokynu , zeptalo se me to na klic ovsem vubec nic noveho se nestalo ..hned po napsani klice mi znovu vyskocilo okenko pripojeni se nezdarilo . Klic jsem kontroloval nekolikrat a opravdu byl spravne zapsany.

Jeste jsem stahl instalacku k memu routeru , ktera nejde zapnout na ntb ,ale jen na pc . Znovu jsem nainstaloval cely router + mi to hodilo rovnou novy klic . I TEN NESEL! Posledni vec ....bylo mi razeno na jine diskuzi , ze to mam akorat zmenit zpet a ntb se mi pripoji (WPA key na puvodni ) coz se ovsem nestalo kdy jsem sit smazal .

07.11.2012 15:36
příspěvků:5 728

obnova systemu da vse do puvodniho stavu. zkus v routeru nastavit WPA2/aes misto wpa1.

Na PM neodpovídám, do podpisu se snažte dávát co nejmenší písmo (místo výchozí dejte drobné nebo malé)
07.11.2012 15:45
příspěvků:20

nastaveno znovu nic

Pokaždé když zadám klíč , tak to vypadá jako že se vše připojuje , ovšem po 2sekundach : Windows se nemohl připojit k "nazev site"

obnova systemu myslite na pc nebo na notebooku? omlouvám se ,ale v techto vecech se moc nevyznam proto pisi sem a radím se s Vami

07.11.2012 16:35
příspěvků:5 728

Trosku se zamysli. K cemu by ti asi tak byla obnova systemu na PC? spis premyslim, jestli jsi neco nechtene nezapnul...

treba misto WPA2-PSK jen WPA2, nebo nezapnul mac filtering,

Na PM neodpovídám, do podpisu se snažte dávát co nejmenší písmo (místo výchozí dejte drobné nebo malé)
08.11.2012 14:09
příspěvků:20

WPA2/PSK zapnuty mam a mac filltering nikde zapnuty nemam .

Napada me jeste jedna jestli nemuze byt problem primo s moji wifi .

U mě v práci jsem se normalně pripojil na praovni wifi síť . Kdyz zkousim doma u mé site automaticky vyskakuje hlaska pripojeni se nezdarilo .

A nebo je mozna neco zapnuto/vypnuto v nastaveni routeru . Nejlepsi by bylo vám dát pristup ,ale to zrejme nepujde.Opravdu nevim vcem je zakopany pes

edit: zapojil jsem internet + router do notebooku a spustil instalaci vse probehlo v poradku ,ovsem po odpojeni a pripojeni pres wifi stale to same

08.11.2012 14:45
příspěvků:5 728

o jaky router se jedna? mam doma 741nd, tak bych eventualne mohl napsat co zkusti na routeru, jinak jde dat pristup napr pres teamviewer, ale je otazka zda mi verit ) ne, vy byste se mohl divat, co tam presne delam

Na PM neodpovídám, do podpisu se snažte dávát co nejmenší písmo (místo výchozí dejte drobné nebo malé)
09.11.2012 14:10
příspěvků:20

TL-WR741N zkuste poradit co můůžete prosím , poslední možnost bude teamviewer napr .

edit: vcera kdyz jsem zkousel z pocitace kde mam router neco tisknout (pozn. mam tiskarnu ktera jede pres wifi a mam ji prave nainstalovanou na pc u routeru ) tak tiskarna nebyla pres wifi pripojena a ani neslo pripojit. Takže to zřejmě opravdu bude něco s wifi ...zapnuto/vypnuto ..nebo je neco potreba nastavit

09.11.2012 14:39
příspěvků:5 728

u tiskarny se musi zmenit heslo, pokud jsi ho menil v routeru. vecer napisu. jinak, co mas za providera? prizpusbovals nastaveni? abych vedel dopredu.

Na PM neodpovídám, do podpisu se snažte dávát co nejmenší písmo (místo výchozí dejte drobné nebo malé)
© 2007-2024 PCforum.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace