Úvod > Fórum > Internet > Internetová komunikace > Wifi, pevná linka nic nefunguje

Wifi, pevná linka nic nefunguje

03.02.2015 04:31
příspěvků:2

Prosím o radu, jestli se dá ještě něco dělat nebo ne. Máme internet přes pevnou linku, od 02, rychlost je 2, ano 2 ne 20, s obrovskou nadějí jsme čekali na skončení smlouvy už už jsme včera podepisovali novou, když mi pracovník T-mobile řekl, že po znovu překontrolování naší adresy zjistil, že ani oni nám nejsou schopni poskytnout rychlejší internet, pak mi chtěl nabídnout mobilní internet, a zjistil, že všude krom našeho baráku je vysokorychlostní, ale u nás je naprosto hluché místo, že prej jsme asi v dolíku nebo co... Připojení přes wifi jsme zjišťovali okamžitě po nastěhování, překáži tomu vzrostlý strom jakási chráněná lípa. Nevím jestli se mám smát nebo plakat. V domě jsme dvě rodiny, z toho dva lidi pracují na internetu, je to docela zoufalý a bohužel předchozí majitel domu nás na to jaksi neupozornil. Dá se ještě něco dělat nebo je tohle prostě konečná a musíme se s tím debilním připojením smířit? děkuji za rady

© 2007-2024 PCforum.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace