Upoutávka
Úvod > Fórum > Hardware > Síťové prvky > Wifi notebook

Wifi notebook

19.09.2007 10:44

(neregistrovaný)

Cau! Mam doma notebook a doma signal nemam, ale na balkone se pripojim pres wifi na net,ale signal nic moc..co bych potreboval nejlepsiho,aby signal byl lepsi a abych se mohl pripojit i doma a ne jen na balkone? Co je nejspolehlivejsi? Diky.

19.09.2007 11:31
příspěvků:4

PCMCIA kartu do notebooku s konektorem na ext. antenu + antenu a propojovací kabel. Kartu nacpeš do PCMCIA slotu v notesu, anténu na balkon a propojíš to kabelem (čím kratší, tím lepší). Podrobnosti Ti jistě rádi sdělí v obchodě, kde to budeš kupovat. Doporučuju se obrátit na odborníky (Autocont apod.) a nekupovat např. v TESCU a podobných hyper obchodech. Tam Ti nikdo fundovaně neporadí.

30.09.2007 08:47

(neregistrovaný)

tak tohle je nejvetsi blbost co mohla cloveka napadnout.... staci koupit ap prepnout na repeater a signal budes mit uplne vsude a jeste si ho muzes zaheslovat....

02.11.2007 14:07
příspěvků:1

možná jsem za blbce, ale co to je ap? A kde ho mám koupit a je to fakt ověřený, že to maká? Jsem připojený přes kabel od Losanu platím 399,- a je to skoro stejná hrůza jako přes Wifinu na Notbuku. Prosím poradte, jak zvýšit signál, jsem amatér, ale už chci, aby mi konečně běhal rychle internet.

© 2007-2024 PCforum.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace