Úvod > Fórum > Software > Windows všeobecně > W10 software na obmedzenie D/U

W10 software na obmedzenie D/U

29.10.2015 22:11
příspěvků:5

Zdravím,

sme na byte 3. Jeden je z toho veľký downloader/ uploader. Po dlhej debate sme sa dohodli, že si stiahne program na obmedzenie rýchlosti. Stiahol si net.limiter 4. Na stránke píšu že funguje na W10. V podstate asi aj funguje, ale keď uploadoval asi gigové video na youtube tak zožral plnú rýchlosť uploadu a netlimiter to ani nezaznamenal. Bol spustený, mal nastavený limit na 5 KB/s a nič. uploadoval to 500 KB/s. Robil to cez Edge. A ten v Net limitru nezobrazoval nič. Potom skúsil iný program a podobný problém. Všetky ostatné zdroje sťahovania to stoplo ale to hlavné nie. Neviete mi niečo poradiť ??

Skúšal som to cez router ale máme slabú verziu čo nedokáže nič. Má QoS ale s tým si neviem rady.

30.10.2015 01:09
ověřen
příspěvků:33

Přes jiný prohlížeč jste to zkoušeli? Edge v některých věcech není ještě vychytanej

30.10.2015 07:25
příspěvků:5

Nie, on iný prehliadač nemá. Čiže vyriešila by to zmena prehliadača ? No či ja ho k tomu prinútim, to neviem.

© 2007-2024 PCforum.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace