Úvod > Fórum > Inzerce, bazar > Bazar > Vymena PS4 za herni PC

Vymena PS4 za herni PC

24.03.2014 10:18
příspěvků:1

PSko mam od vanoc, chtel bych ho vymenit za pocitac jelikoz me jde o hrani World of Warcraft a na psku si to tezko zahraju.

Pridam ke konzoli DualShock4 1x(modra barva) 1x(cerna barva)

BF4, Fifa 2014, Injustice, Warthunder, Outlast, Dont Starve, Dead Nation, BlackLight-Retribution, Resogun, Contrast (plne hry)

Pro ty co by meli zajem se dohodnout napiste me na mail JIMMKUCERA@EMAIL.CZ

14.08.2015 09:21
příspěvků:2

Zdravím, kamarád nabízí Herní sestavu a požádal mě, jestli bych mu nepomohl s prodejem když chodí od rána do večera do práce. Je mu jedno jestli PC prodá nebo vymění. přikládám link https://www.daavs.cz/98724-herni-pc-sestava-i5-8gb-ram-ati-1gb-2-2tb.html Je to výměnný obchod, ale když jsem se díval dá se tam prodat, koupit a hlavně vyměnit. Kdyby něco ozvěte se mu. :-) Přeji úspěšný obchod pokud by jste měl zájem.

Vyměním notebook Toshiba na náhradní díly
02.11.2015 13:39
příspěvků:1
jimmkucera | 24.03.2014 10:18

PSko mam od vanoc, chtel bych ho vymenit za pocitac jelikoz me jde o hrani World of Warcraft a na psku si to tezko zahraju.

Pridam ke konzoli DualShock4 1x(modra barva) 1x(cerna barva)

BF4, Fifa 2014, Injustice, Warthunder, Outlast, Dont Starve, Dead Nation, BlackLight-Retribution, Resogun, Contrast (plne hry)

Pro ty co by meli zajem se dohodnout napiste me na mail JIMMKUCERA@EMAIL.CZ

dobrej mám pc notebook asus 4 jadro z hd grafykou 4g ram v hodne na hry

02.11.2015 13:42
ověřen
příspěvků:4 972

Pochybuji, že je to po 20 měsících aktuální!

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
© 2007-2024 PCforum.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace