Úvod > Fórum > Hardware > PC tunning > Vylepšení NB

Vylepšení NB

02.04.2014 13:02
příspěvků:542

Ahoj všichni,

nedávno jsem začal hrát LoL a při hraní mi procesor ve správci úloh ukazuje 100% využití, stejně jako RAMky (na minimální detaily se mi to jen občas kouše ale ne tak moc). Myslíte si, že by se tyto lagy podařilo odstranit zvýšením RAM? Jedná se o několikrát již zmiňovaný notebook HP Compaq 6720s

Díky za odpověď.

P.S. Teploty jsou v pohodě. NB se nepřehřívá, takže teplotama to není.

GzM
07.04.2014 14:13
příspěvků:4

rozhodně to není herní nt takže od toho žádné zázraky nečekej a to co je tam za grafiku(kdyby aspoň nebyla od intelu tak by se snad dala taktovat) tak nemá ani ddr3. jediné co by možná pomohlo je zkusit si nainstalovat různé čistící a zrychlující programy ale to je tak jediné. můžeš zkusit zvýšit ramku ale to ti moc nepomůže ani nevím co to je za nt kdyby jste mi mohl poskytnout specifikace toho nt tak bych určitě řekl víc

s tímhle už ti asi víc nepomůžu ale můžeš se podívat po internetu určitě tam najdeš mnohem užitečnější infrmace než tady

07.04.2014 16:46
příspěvků:542

Ano, to vím. Je tam 1GB SO-DIMM DDR-2 RAM a ten mě štve. Jen mě zajímalo, jestli by zvýšení na např. 3GB RAM nějak zvedlo rychlost a zahrál bych si LoL na Minimum stabilně tak 40 - 60 FPS... I tak díky za odpovědi.

GzM
© 2007-2024 PCforum.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace