Úvod > Fórum > Internet > Tvorba webu a webdesign > Vlastní webový programovací jazyk

Vlastní webový programovací jazyk

13.05.2011 15:07
ověřen
příspěvků:430

Jde nějak vytvořit vlastní webový programovací jazyk? (Vim že s dokonalou znalostí Assembleru se dá vytvořit vlastní programovací jazyk jako je např. Delphi nebo Céčko) Ale jak jsou vlastně postavený webstránky? Ty asi na Assembleru nejedou ne? (nebo že by jo? ) už mě nebaví se řídit jinými pravidly - k čemu mi je HTML, když je pro začátečníka moc složitý. Kdybych napsal třeba jazyk Starter, kterej měl jen omezený možnosti (pro začátečníka) a byl napsanej opravdu srozumitelně tak by to bylo lepší než nějaký HTML, PHP, asx apod. Co vy na to?

little_wolf
13.05.2011 15:49
příspěvků:5 728

sorry ale vetsi blabol jsem dlouho neslysel... on primitivnejsi jazyk nez html snad neni (ktery se bezne pouziva). jo vlastne, baltik je jednodussi... jazyku jsou tisice. a rozhodne se kompilatory v assembleru nedelaj, vesmes v c.

Na PM neodpovídám, do podpisu se snažte dávát co nejmenší písmo (místo výchozí dejte drobné nebo malé)
13.05.2011 15:52
příspěvků:5 728

a html se navic nekompiluje, program vidi tak <x> tak vi co ma udelat, nejedna se o dynamicky jazyk, ale o staticky(v html nemuzes udelat ani kalkulacku)

Na PM neodpovídám, do podpisu se snažte dávát co nejmenší písmo (místo výchozí dejte drobné nebo malé)
13.05.2011 19:11
ověřen
příspěvků:430

Já vim, tak jako byl to přehnanej příklad ten HTML, že jo. Ale jde mi o to, jestli to vůbec jde vytvořit jinak než v C

little_wolf
13.05.2011 19:13
příspěvků:5 728

<fieldset><legend>jindral</legend>Já vim, tak jako byl to přehnanej příklad ten HTML, že jo. Ale jde mi o to, jestli to vůbec jde vytvořit jinak než v C

ano, muzes si ho treba vytvorit v pythonu. nebo treba v perlu. v cemkoliv si muzes vytvorit svuj programovaci jazyk...

Na PM neodpovídám, do podpisu se snažte dávát co nejmenší písmo (místo výchozí dejte drobné nebo malé)
14.05.2011 17:25
ověřen
příspěvků:430

OK, dík

little_wolf
24.05.2011 17:07
příspěvků:69

Každopádně se na ten web ale ani nepodiváš, protže ti to nebude žádnej prohlížeč podporovat

24.05.2011 18:06
příspěvků:5 728

dixx:podporuje nejaky prohlizec php? to musi byt podpora na serveru ktera to prelozi do html. a s prominutim, tato debata je stejne o h****

Na PM neodpovídám, do podpisu se snažte dávát co nejmenší písmo (místo výchozí dejte drobné nebo malé)
25.05.2011 10:55
ověřen
příspěvků:430

<fieldset><legend>radeksima</legend>tato debata je stejne o h****

no asi tak nějak

little_wolf
27.05.2011 14:39
příspěvků:69

No jo máš pravdu to mně nenapadlo Ale chci ho vidět, jak vytvoří ten "emulátor"

27.05.2011 14:50
příspěvků:5 728

<fieldset><legend>Dixx</legend>No jo máš pravdu to mně nenapadlo Ale chci ho vidět, jak vytvoří ten "emulátor"

jaky emulator? to je normalni kmpilator ktery to preklada do html a ne do exe souboru... a neco prelozit do html je jednodussi nez do exe.

Na PM neodpovídám, do podpisu se snažte dávát co nejmenší písmo (místo výchozí dejte drobné nebo malé)
07.06.2011 06:17
příspěvků:69

Každopádně. Jen jsem to blbě napsal, ale myšlenka stejná...

© 2007-2024 PCforum.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace