Úvod > Fórum > Ostatní > Vkuse sa mi ničia myši na PC

Vkuse sa mi ničia myši na PC

30.08.2018 21:55
příspěvků:3

Zdravím, neviem či sa správne obraciam na tento web, ale potrebujem poradiť od niekoho kto sa do toho viac vyzná, najlepšie odborníka.

Tento rok už sa mi dnešným dnom pokazila asi 5 myš. Absolutne nerozumiem čo je vo veci.. vôbec s tými myškami nemanipulujem zle, tato posledna (ostatne pravdepodobne tiež) ani raz nespadli na zem, ani raz som ju od nervov nehodil a podobne kraviny.. proste vydrži cca 2 mesiace a potom - na tejto konkrétne sa mi pokazilo ľave tlačitko.. o ostatnom neviem, robí dvojkliky, ked ho držím tak občas prestane a znova začne byt "stlačené" aj ked ho vkuse držím, na jednej sa pokazilo koliečko, dokonca aj moja náhradná myš ktoru mam len tak "volnu" sa mi teraz pokazila tento den už druha... ja neviem čo je vo veci.. poradte mi, nejde o jednu značku bolo ich asi 3-4 značky a 4 rôzne typy myší.. osobne sa mi v hlave drží teoria že mam vadnu matičnu dosku a sôsobuje nejake vyšie napatie alebo skrat nejak do USB portu, menil som aj USB porty, akonáhle začne blbnut tlačitko, koliečko tak už je to na furt.. už som vytočený a týpkovia v alze zrejme tiež kedže im tam posielam každe 2 mesiace myš na reklamaciu, posledný mesiac začal už blbnut aj monitor, nespustí obraz, len čierna obrazovka, pomôže jedine vytiahnut zo zastrčky a znova pripojit.. a takto sa to može opakovat aj 3-4x kým nezačne zase bežať.. ale to ma netrápi monitor ma aj vek.. čo to môže spôsobovať ?? Vo februári som menil komponenty, a viem že aj predtým sa mi to stalo myslim že v decembri. Menil som grafiku a procesor.

Hardware - CPU - AMD FX-8370 (8 jadro) AM3+ socket

RAM - 16,0GB Dual-Channel DDR3 @ 805MHz (11-11-11-28)

Matična - Gigabyte Technology Co. Ltd. GA-970A-D3 (Socket M2)

Grafarna - ASUS VW198 (1680x1050@59Hz)

4095MB NVIDIA GeForce GTX 1050 Ti (ASUStek Computer Inc)

HDD - 931GB Western Digital WDC WD10EZEX-00ZF5A0 ATA Device (SATA)

WIN 7 ultimate 64 bit - použivaný dlhu dobu nemenil som win, vždy som použival len tento

AK treba viac info o hardware viem poslat screen, prosím poradte mi nejak, nechcem meniť zakladnu dosku len na "skúšku" či sa budu kazit dalej, neexistuje iná varianta? Nejaká aspon na rýchle zistenie príčiny ? Ďakujem za pomoc, ak sa to sem nehodí, budem rád ak ma presmerujete na nejaký web kde by mi mohli pomôcť.

31.08.2018 06:28
ověřen
příspěvků:4 972

Po tobě to číst je tedy zážitek!

To není chyba počítače, ale kupuješ nekvalitní myši!

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
31.08.2018 13:20
příspěvků:3

No tak ked sa to stane 2-3x dobre ale 5x ? Nechce sa mi veriť že by to bolo tým najme ked tých značiek bolo viac a neboli to 5 eurové myši. A prosím ta čo je na mojom texte také zle že to musíš komentovať ? Človek to príde s tým aby mi niekto poradil a jedine čoho sa dočkám je kritiky, to je uroveň.

31.08.2018 15:55
příspěvků:221

Tady jsem našel nějaké návody a řešení: https://pcworld.cz/downloads/freeware-fixmouselmb-eliminuje-nechtene-dvojkliky-mysi-46034 https://www.zive.cz/poradna/neustale-vypadavani-mysi-uz-si-nevim-rady/sc-20-cq-562311/default.aspx?consultanswers=1

01.09.2018 10:04
ověřen
příspěvků:4 972

Vůbec se nemusíš rozčilovat, nemyslím to zle. Jen jsem reagoval na těžko čitelnou větu. I na Slevensku máte tečky, čárky, velká písmena ad.

"""Absolutne nerozumiem čo je vo veci.. vôbec s tými myškami nemanipulujem zle, tato posledna (ostatne pravdepodobne tiež) ani raz nespadli na zem, ani raz som ju od nervov nehodil a podobne kraviny.. proste vydrži cca 2 mesiace a potom - na tejto konkrétne sa mi pokazilo ľave tlačitko.. o ostatnom neviem, robí dvojkliky, ked ho držím tak občas prestane a znova začne byt "stlačené" aj ked ho vkuse držím, na jednej sa pokazilo koliečko, dokonca aj moja náhradná myš ktoru mam len tak "volnu" sa mi teraz pokazila tento den už druha... ja neviem čo je vo veci.. poradte mi, nejde o jednu značku bolo ich asi 3-4 značky a 4 rôzne typy myší.. osobne sa mi v hlave drží teoria že mam vadnu matičnu dosku a sôsobuje nejake vyšie napatie alebo skrat nejak do USB portu, menil som aj USB porty, akonáhle začne blbnut tlačitko, koliečko tak už je to na furt.. už som vytočený a týpkovia v alze zrejme tiež kedže im tam posielam každe 2 mesiace myš na reklamaciu, posledný mesiac začal už blbnut aj monitor, nespustí obraz, len čierna obrazovka, pomôže jedine vytiahnut zo zastrčky a znova pripojit.. a takto sa to može opakovat aj 3-4x kým nezačne zase bežať.. ale to ma netrápi monitor ma aj vek.. čo to môže spôsobovať ??"""

Si to po sobě přečti.

Ale k věci: jediné co můžeš udělat je proměřit porty USB, nebo reklamovat desku.

Ultimate jsou legální?

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
23.09.2018 19:53
příspěvků:3

zdravim, vdaka za rady a pripomienky popzeram to, objednal som medzitým dalšiu myš, tak uvidíme či aj tato bude robit problémy je to zase uplne iná značka, ak aj s touto budú problémy tak potom jasne že chyba je niekde inde. win nemam original :-D

PS: ber na vedomie že som to písal tak trochu s nervami, viem že sebaprezentácia je dôležitá ale fakt sa mi moc nechce písať dokonale bez chýb, bodiek čiariek, moc na to nechcem plytvať časom ked nejde o nič dôležite inak si viem dat zaležat, a tiež už mam nejaký ten moj podivný štýl zakomponovaný.. takže čo narobím zrejme si musim zvyknut na kritiku

© 2007-2024 PCforum.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace