Úvod > Fórum > Hardware > Notebooky > viry problem

viry problem

23.07.2013 10:19
příspěvků:2

Ahoj mam takový problém jak začít....několik dní mi na notebooku skákala informační tabulka ,že avast free vyprší platnost za 3 dny 2 dny atd až včera to mělo vypršet úplně tak sem si řekl ok dal jsem to odinstalovat stáhnul nového avast free dal nainstalovat a najednou mi začal system padat do modre obrazovky po pár vteřinách a restartovat se jde mi to zapnout jen v nouzovém režimu ale tam od noci nejde ani net a do normální režimu se nemohu přihlásit protože při zadávání hesla to píše the server is not responding properly.Verify that asus security protect manager server is properly installed on the target server. nevíte prosím někdo co s tím,nejsem až tak zběhlý v pc,něco podobného se mi stalo před rokem ,ale to to heslo bralo a vyřešil jsem reinstalem nějak přes f8 pokud si dobře pamatuju,ale od té doby tam mam dost věcí v pc o které nechci přijít.děkuji moc za rady

23.07.2013 10:27
ověřen
příspěvků:1 280

1. chybu si udělal v odinstalování avasta. Stačí se do něj podívat důkladněji a zjistíš, že tam stačí zadat jméno a email a mužeš ho dál používat..

a evidentně máš ntb ASUS, ve kterém máš všechny ty jejich praštěný programy , které tam již byli nainstalované. Když se začnou tlouct s Avastem, který se odinstalovává, může to dělat velkou neplechu.

Sám jsem jednou odinstalovával Avast při přechodu na Aviru a taky mi to rozhodilo systém a pak modrá smrt. Zkus vložit inst. dik a dát obnovení systému (jak píšeš F8)

CPU: Intel Core i5 3330 RAM: Corsair 2x4GB DDR3 1333MHz CL9 MB: Gigabyte B75M-D3H, s.1155, DDR3, mATX GK: AMD r7 260x 2gb, Zdroj: Fortron FSP500-60GLN Disky: Hitachi 160GB + Seagate 500gb OS: Windows 7 Ultimate 64bit, Windows 10 Pro 64bit
23.07.2013 10:31
příspěvků:2

ahoj a jinak to spravit nejde než přes tu f8 mam tam spoustu věcí co nechci ztratit a když nejde ani net v tom nouzovym tak si některý věci nemužu dát ani třeba na uložto abych je potom vrátil zpět,moc děkuju za radu

23.07.2013 16:44
ověřen
příspěvků:1 280

no tak bude to nejjednoduší a nejúčinnější. Nemáš třeba Flasku nebo Externí disk ? kdyžtak si zkus pujčit od známých a zálohovat si data v nouzovém režimu. Jinak to že ti v něm nejde net, musíš dát možnost : "spustit systém v nouzovém režimu se sítí" ;)

CPU: Intel Core i5 3330 RAM: Corsair 2x4GB DDR3 1333MHz CL9 MB: Gigabyte B75M-D3H, s.1155, DDR3, mATX GK: AMD r7 260x 2gb, Zdroj: Fortron FSP500-60GLN Disky: Hitachi 160GB + Seagate 500gb OS: Windows 7 Ultimate 64bit, Windows 10 Pro 64bit
© 2007-2024 PCforum.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace