Úvod > Fórum > Software > Windows všeobecně > Virtuální Paměť

Virtuální Paměť

22.10.2011 20:08
příspěvků:38

AHOJ LIDI

mám problém dneska jsem jako každý den byl na pc a měl klasiku skype,pisničky, + internetový prohlížeč tam neco otevreného atd znáte to a pustil jsem si hru jako pokaždý diž se nudím nejakou flash jako je na 1000 her proste tajty malinký hry ,superhry atd a najednou se to strašne zaseklo pri spustení jedné hry této a strašnej zásek zvuk,obraz vše a po 5 minutách se rozjelo a hodilo chybu -

Windows - Minimální hodnota virtuální paměti je priliš malá.

Systém má nedostatek volné virtuální paměti.Systém windows zetsí stránkovací soubor virtuální paměti. Po dobu provádění této operace, mohou být zamítnuty požadavky některých aplikací na pridělení paměti. Další informace zístkáte v nápovědě. já to prostě nechápu co s tím mám dělat ?:-) není možné že by pc nestíhalo nebo net to je pitomost často toho mám otevreného více + este 10x náročnější hru než tohle děkuji pokusim se priložit screen .

23.10.2011 08:28
příspěvků:5 728

kolik mas mb ram? jinak flash je nenazrany na pamet je to zrout

Na PM neodpovídám, do podpisu se snažte dávát co nejmenší písmo (místo výchozí dejte drobné nebo malé)
23.10.2011 11:52
příspěvků:116

Ahoj, no musíš sám usoudit že tak malá ramka je nedostačující nevím co máš za os typnul bych to na win XP a ty si vezmou z ramky cca 300-350Mb a jestli jsi tam měl spušěný ty věci co jsi tu vypsal tak se nedivim že se ti to seklo jedinou radu co ti můžu dát je rozšířit paměť když už tak na 1GB,čím víc tím líp.

© 2007-2024 PCforum.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace