Úvod > Fórum > Ostatní > PCForum.cz > Video converter pomoc

[VYŘEŠENO] Video converter pomoc

Dotaz vyřešen reakcí: 23.08.2019 07:17

22.08.2019 18:08
příspěvků:46

Zdravím, potřeboval bych radu, natočil jsem na mobil asi 50 videí, teď jsem chtěl ve video converteru videa spojit v jedno DVD Video, ale bohužel prvních 6 videí mi to převede ve video converteru vzhůru nohama a nechápu proč. Proto jsem těchto 6 videí v mobilu i v PC otočil, ale stejně i otočené je video converteru převede opět otočené vzhůru nohama, NECHÁPU. Má prosím někdo nějakou radu co s tím. Děkuji moc.

22.08.2019 18:50
příspěvků:8

Když jsi videa otočil, uložil jsi je před konverzí? Problém taky může být ve formátu. Videa vždy natáčíme mobilem na šířku. Při spojení musí být ve stejném formátu.

23.08.2019 07:17
příspěvků:46

Ano, videa jsem uložil. Právě že všechny videa jsou natočený na šířku. Ale těch šest je prostě v converteru po převedení vzhůru nohama, ostatní jsou v pohodě. A v mobilu jsou všechna videa ve stejném formátu a hlavně v mobilu jsou všechna videa i dobře a ne vzhůru nohama. Opravdu nechápu, proč converter těch prvních šest převede špatně (jinak) než ostatní.

© 2007-2024 PCforum.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace