Úvod > Fórum > Hardware > PC - desktopové počítače > USB dělá že funguje, ale...

USB dělá že funguje, ale...

25.07.2010 20:47
příspěvků:1

Zdravím mám problém s USB. Jde o to že když zastrčím například mobil nebo foťák přes USB do počítače, počítač sám zjistí že se tak děje řekne že je vše v pořádku a hardware pracuje správně, vůbec se mi toto zařízení nezobrazí v "Tomto počítači". Zkoušel jsem více portů a u všech je stejný problém. Nedávno jsem přeinstalovával Windows takže jesli není chyba v tom? Protože můj externí disk počítač najde i zobrazí.

Děkuju za jakoukoli radu

02.10.2010 21:44
příspěvků:3

Nebylo u toho zarizeni CD pro PC vis jestli to nepotrwbuje nejakej pomocnej program

02.10.2010 23:45
příspěvků:118

Jedinné vysvětlení, které mě napadá je, že přístroje, které připojuješ nepodporují fci USB mass storage. Ta nám umožňuje připojené zařízení vidět jako další disk v PC bez nutnosti instalace dodatečných ovladačů a restartu PC.

Pro takové přístroje nepodporující fci USB mass storage, musíš mít opravdu nějaký software, kterým se po připojení přístroje přes USB dostaneš "dovnitř" a následně můžeš přistupovat k datům.

03.10.2010 05:19
příspěvků:208

Ked máš mobil trebarz nokia tak potrebujéš PCSuite a to ti nainštaluje ovladače< niektore fotaky maju problem sa zobrazit a musí bit tiež nainštalovaný program

03.10.2010 10:49
příspěvků:118

<fieldset><legend>stavac</legend>Ked máš mobil trebarz nokia tak potrebujéš PCSuite a to ti nainštaluje ovladače&lt; niektore fotaky maju problem sa zobrazit a musí bit tiež nainštalovaný program

Ale ne vždy, novější Nokie podporují funkci mass storage, takže ani pc suite není potřeba.. prostě jen zapojíš přes USB a je to.. Starší typy telefonů a foťáků, bohužel potřebují nějaký ten soft...

© 2007-2024 PCforum.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace