Upoutávka

UPC

14.04.2013 09:28

(účet zrušen)
příspěvků:261

Ahoj

pořád se snažím přemluvit rodičče ať mi zařídí internet od UPC a né šneky od O2 , jenže pořád mají řeči že UPC jsou zloději , proto se chci s vámi poradit , nějaké zkušenosti s UPC a jak je to s poplatky apod. mám vybráno kombi komfort rychlost netu Down.: 60Mb/s Up.: 6Mb/s + 80 programu TV .

děkuji

14.04.2013 17:56

(účet zrušen)
příspěvků:261

Ok a jaký je v Praze jiný poskytovatel internetu ( kromě o2 , t-mobile .... ) ?

14.04.2013 18:02
příspěvků:272

Co jsem měl možnost mít internet od UPC asi 4 roky, tak za tu dobu žádný problém nebyl. Zkus si najít na internetu poskytovatele internetu v praze.

14.04.2013 18:11
příspěvků:5 728

komentar od Brhela smazan - nepodlozil nicim, to co napsal a ani nenapsal, kde byli problemy.

Ja mam UPC pres 3 roky a vse je bez problemu, vypadek jsem zazil snad jen jeden. Ohledne ceny - pri prechodu od konkurence obvykle obchodaci davaj slevu - obvykle maji nekde v baraku nalepeny tel. cislo. Ja platim za vse (30mbits internet, tv starter+2 balicky, telefon) okolo 400. 150 za net, 150 za tv, 50kc modem a 50kc dvb-c karta do televize. Mam to na 2 roky, po 2 letech tv platim stejne, net se zvedne pokud nezvladnes ukecat smlouvu.

Moje lokalita Brno a za sebe mohu rict, ze stare brno + styrice + bohunice jsou absolutne bez problemu. Prahu bohuzel nereknu.

Na PM neodpovídám, do podpisu se snažte dávát co nejmenší písmo (místo výchozí dejte drobné nebo malé)
15.04.2013 05:55

(účet zrušen)
příspěvků:261

no a to je právě to špatné - že se cena za internet zvedne pokud se to neukecá to mě trošku štve

15.04.2013 18:33
příspěvků:23

<fieldset><legend>radeksima</legend>komentar od Brhela smazan - nepodlozil nicim, to co napsal a ani nenapsal, kde byli problemy.

Stačí si vyguglit, jak UPC dává své bývalé zákazníky k soudu ... Já bych se jim vyhnul.

reindeer.cz
15.04.2013 18:36
příspěvků:23

Zkus třeba http://www.a1m.cz

Seznam poskytovatelů: http://rychlost.cz/pripojeni/

reindeer.cz
15.04.2013 20:23
příspěvků:5 728

<fieldset><legend>brhel</legend><fieldset><legend>radeksima</legend>komentar od Brhela smazan - nepodlozil nicim, to co napsal a ani nenapsal, kde byli problemy.

Stačí si vyguglit, jak UPC dává své bývalé zákazníky k soudu ... Já bych se jim vyhnul.

Ano. Ale taky proc? Maj jasne dany,ze se to ma do tusim 7dnu vratit a ty lidi to nevratili do te doby a vetsina z nich to nevratila ani do mesice a asi tak 1/3 stezovatelu to nevratilo vubec

a ano, uznavam to, ale s kvalitou sluzeb to vubec nesouvisi a uz to tak horky snad ani neni (toleruji i delsi dobu). dela to tak hodne spolecnosti, ale neni o nich kvuli velikosti slyset

ps. pouzivej edit

Na PM neodpovídám, do podpisu se snažte dávát co nejmenší písmo (místo výchozí dejte drobné nebo malé)
© 2007-2024 PCforum.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace