Úvod > Fórum > Software > Windows všeobecně > Účet Administrator

Účet Administrator

15.02.2021 11:10
ověřen
příspěvků:15

Já s účtem Administrator mám tento problém:

1) Po startu Windows 7 x64 se objeví přihlašovací obrazovka s těmito účty: Administrator / User1 (já, s admin. právy) / User2 (manželka, jako běžný uživatel).

2) Kliknu na ikonu pro účet Administrator a zadám heslo.

3) Objeví se prázdná modrá obrazovka, bez spodního pruhu, je tam pouze ukazetel myši, a přitom se mi vypíše tato chybová hláška:

[b]Aplikaci (0x0000022) se nepodařilo správně spustit. Kliknutím na tlačítko OK aplikaci ukončete.[/b]

4) Podle [i]Podrobností[/i] v té chybové hlášce, hláška se týká aplikace [i]explorer.exe[/i] - ten ale v obou dalších uživatelských účtech naběhne bez problému.

5) Kliknu na OK anebo zavřu tuto hlášku - je to jedno, obě možnosti mají za výsledek, že hláška zmizne a zůstává i nadále pouze ta modrá nádhera.

6) Na klávesnici systém nereaguje (např. Win + R pro spuštění něčeho)

7) PC není zavirovaný, je pravidelně čištěn a je zapnutý antivir (je to licencovaný program).

8) V nastavení Firewall jsem nic zakázaného nenašel.

9) Nepomohlo ani zakázání a opětovné povolení účtu Administrator.

10) Při kontole systému to nějakou chybu našlo, ale hlásilo, že to systém nemohl opravit. Z výpisu chyb bohužel jsem nic nevylouskal - takový "expert" zase nejsem...

11) Při startu v [b]Nouzovém režimu[/b] je situace stejná, nic nelze s tím dělat.

12) Po "opravě" z inst. CD se situace nezměnila.

13) Zkusil jsem s tím něco dělat se založením nového uživatelského účtu - nevedlo to k ničemu.

14) Účet Administrator jsem poté znova zakázal.

A teď, babo raď...:-?

© 2007-2024 PCforum.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace