Úvod > Fórum > Hardware > Ostatní > TV KARTA

TV KARTA

25.04.2010 12:05
příspěvků:91

Ahojda lidicky,

chtela bych se vas zeptat. Uvazuji o koupi TV karty s DVB Tunerem do pocitace. Ale nikdy jsem tv kartu nemela,tak ani nevim, jak to presne funguje. Diky te TV karte, jake budu mit pristupne televizni programy? Pouze ty "zdarma" - CT1,CT2,NOVA,PRIMA, NOVA CINEMA, PRIMA COOL, CT24, CT4, BARRANDOV nebo i ty "placene" jako je treba eurosport? Protoze jinak bych tu kartu ani nekupovala, protoze mame televizi s dvb-tunerem, ale chteli jsme se divat i na jine programy, a treba si i nahravat nejake filmy...To nahravani filmu - to umi jakakoliv tv karta? Dekuji moc za odpovedi a omlouvam se, jsem v tomhle smeru laik

25.04.2010 15:53
příspěvků:208

Tv.karta ma na sebe antenny vstup, v prípade slabeho signalu budeš na to potrebovat externú antenu a ako ex antenu možeš použit sietovu trebarz asta len z nej treba vyhodit zosilovač, k vybaveniu tvkarti je soft na strih tv zaznamu

a to Pinnacle MediaManager alebo može byt aj iny, nahravat možeš do mpeg-2 alebo DivX no su na to aj convertori na rozne formaty, taketo convertori si pohladaj na ruskích strankal a posledne čo potrebuješ je vypalovacia DVD mechanika no ak sa citiš pri dengach tak BluRay mechanika a už k tomu prislušny convertor na prevod do modreho formatu BluRay media ktoré je bud 25 alebo 50Giga, na kodovane programi použiješ dekoder z kartou alebo dekoder z emulatorom, potom su aj satelitne karti a ti už maju v sebe šachtu na kartu no a tam si možeš dat kartu skylink a tam si predplatit eurosport alebo čo je v ponuke, no a poslenu vec čo patrí k sat.karte je parabola z konvektorom, každa karta ma soft na zaznam, a čo je najdvoležitejšie je to ked kartu ideš kupit je aby ti išla pod operačním systemom, tv programi ti pojdu len také jake dava distributor a distributor ti da ponuku na príjem, ja neviem jake programi su u vas v digitale širene ako pozemne vysielačmi ale si myslím že chytíš to čo si opisala, ale aj existuje širenie signalu cez MDDS anteny ktore je analogove a k tomu je zariadenie ktore ti zdigitalizuje signál

© 2007-2024 PCforum.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace