Úvod > Fórum > Internet > Ostatní > Točení herních videí

Točení herních videí

10.09.2015 14:59
příspěvků:1

Zdravím všechny, formou internetového pcfora vás žádám o názory, rady a postřehy.

Již před rokem jsem začal točit herní videa a neustále se snažím zdokonalovat jejich technickou kvalitu. (nedělám si zde reklamu, nemám z toho žádné peníze, zajímají mě postřehy ostatních lidí)

Dnešním dnem, kdy jsem, dle mého názoru, již dosáhl slušné technické kvality, se obracím na poradnu s prosbou o názor a rady ostatních, jelikož můj vlastní názor nemusí být přesný a může být zkreslený. K zachytávání obrazu z her používám střihovou kartu avermedia, k pořizování zvukového záznamu mikrofon Blue snowball a kameru k pořizování záběru mě samotného jsem pořídil outdoorovou kameru SJCAM, dříve jsem používal fotoaparát, který bohužel neumožňoval natáčení souběžně s nabíjením, což jsem shledal jako překážku.

Prosím vás tedy o své postřehy, rady a názory, popřípadě krátké shlédnutí a zhodnocení technické kvality videa.

Zde je odkaz na můj youtube kanál:

https://www.youtube.com/channel/UCjb_9qvjDncXZFu0Azwe2MQ

Děkuji všem za odpovědi a vážím si každého smysluplného názoru a každé rady.

S pozdravem, Filip Starý. :-)

© 2007-2024 PCforum.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace