tlačÍtko na klávesnici notebooku

17.09.2016 18:50
příspěvků:3
satam | 17.09.2016 18:23

Vzkazy najdeš, když najedeš kurzorem na svůj nick nahoře vpravo, vyjede Ti "záclonka", kde jsou mj. VZKAZY. Na to klikni a napiš vzkaz pro ak1978. Nevím, co je na tom tak těžkého.

Děkuji za info.Už jsem mu psal,ale bez odezvy.Už asi nefunguje.

17.09.2016 23:40
ověřen
příspěvků:2 090

Funguje, ale nesedí u PC 24 hodin denně a nečeká, až mu napíšeš. Měj trochu strpení, určitě se ozve.

Jsme na českém fóru, tak laskavě pište česky, a to i s interpunkcí. Toleruji i dobrou slovenčinu, na dotazy, kterým kvůli absenci češtiny nerozumím, neodpovídám.
19.09.2016 09:02
ověřen
příspěvků:2 090

Pokud se nepletu, příspěvek autora z přílohy dosud platí. To ovšem neznamená že třeba nemá dovolenou a ozve se třeba za týden. Radím vyčkat.

Jsme na českém fóru, tak laskavě pište česky, a to i s interpunkcí. Toleruji i dobrou slovenčinu, na dotazy, kterým kvůli absenci češtiny nerozumím, neodpovídám.
27.07.2017 09:22
příspěvků:1

dobrý den scháním tlačítka na klávecnici k notebooku acer aspire 5733.a to tlačítka F6,F7,písmeno F a číslo 6. děkuji za odpověď

27.07.2017 09:37
ověřen
příspěvků:4 972

Máš psát SZ, to neumíš číst? Podívej se na předchozí obrázek.

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
01.11.2017 11:56
příspěvků:1
ak1978 | 25.03.2012 09:50

Chybí Vám tlačÍtko na klávesnici notebooku?

Žádný problém.
Nemůsíte vyměnit celou klávesnici.

Nabízím k prodeji jednotlivá tlačítka včetně náhradní soupravy: tlačítko, plastové panty (závěs tlačítka) a gumový kalíšek pro váš notebook.

tlačítka Acer asi 99% mám

Ke každému ZDARMA – průvodce videoinstalací.

Napište značku a typ + foto umištěni tlačítka.

Pokud máte zajem o tlačítko na klávesnici notebooku. Prosím pište mně do soukromých zprav (tedy do VZKAZŮ)

Dobrý den, potřebuji tlačítko do Notebooku Hp Elitebook 8440p

je prosím možné s Vámi vyřešit?
Děkuji a pěkný den!
ruzicka@top-office.cz

01.11.2017 12:02
ověřen
příspěvků:4 972

Ty neumíš číst?

Prosím pište mně do soukromých zprav (tedy do VZKAZŮ)

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
21.04.2019 15:45
příspěvků:1
ak1978 | 25.03.2012 09:50

Chybí Vám tlačÍtko na klávesnici notebooku?

Žádný problém.
Nemůsíte vyměnit celou klávesnici.

Nabízím k prodeji jednotlivá tlačítka včetně náhradní soupravy: tlačítko, plastové panty (závěs tlačítka) a gumový kalíšek pro váš notebook.

tlačítka Acer asi 99% mám

Ke každému ZDARMA – průvodce videoinstalací.

Napište značku a typ + foto umištěni tlačítka.

Pokud máte zajem o tlačítko na klávesnici notebooku. Prosím pište mně do soukromých zprav (tedy do VZKAZŮ)

Dobrý den

Je nabídka prosím stále aktuální . Sháním tlačítko W .

Předem děkuji Míša

22.04.2019 06:04
ověřen
příspěvků:2 090

Přečti si to ještě jednou a pořádně, pak se zachovej podle pokynů "Pokud máte zajem o tlačítko na klávesnici notebooku. Prosím pište mně do soukromých zprav (tedy do VZKAZŮ)". Pokud je mi známo, nabídka dosud platí.

Tady ti nikdo neodpoví!

Jsme na českém fóru, tak laskavě pište česky, a to i s interpunkcí. Toleruji i dobrou slovenčinu, na dotazy, kterým kvůli absenci češtiny nerozumím, neodpovídám.
18.03.2020 18:47
příspěvků:1

Dobrý den.

Halooo. Je nabídka ještě aktuální? Psal jsem požadavek přes SZ (vzkazy), je to 11 dnů a zatím bez reakce. Díky za případnou odpověď. F

Ferda
© 2007-2024 PCforum.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace