Úvod > Fórum > Internet > Ostatní > Tiskárna star lc-7211

Tiskárna star lc-7211

08.03.2012 07:56
příspěvků:4

Zdravím,

rád bych si nechal poradit v řešením následující situace.

Mám jehličkovou tiskárnu, na které potřebuji tisknout jednoduché textové poukázky z www prohlížeče ve win xp. Tiskárna tiskne, ale písmena ani řádky nemají žádné odsazení. Řádky se dotýkají a písmena na řádku začínají půl milimetru v předchozím písmenu.

Můžete mi někdo poradit, čím by to mohlo být?

Když dám vytisknout zkušební stránku na tiskárnu tak je to v pořádku.

08.03.2012 10:17
příspěvků:1 279

Pokud tisknete z nějakého konkrétuního dokumentu, tak se podívejte jaké v něm máte řádkování, vzdálenosti od okrajů atd. Jelikož zkušebku to tiskne, tak jak má, problém bude v nastavení tisku konkrétního dokumentu, či dokumentu jako takovém.

http://www.nonstoppc.cz - Nonstop PC servis Praha a okolí - opravy PC a notebooků, odvirování, obnova dat, poradenství, pc sítě a wifi, instalace a reinstalace PC, čištění PC a notebooků, optimalizace chodu, upgrade PC
08.03.2012 10:44
příspěvků:4

je to problém prohlížeče, instaloval jsem ještě FF a Google a v každém z těchto tří dokumentů to tiskne jinak v podstatě bez ohledu na jakékoliv nastavení.. takže dokud nepřijdu na to proč to v IE dělá, přestože ve vzhledu stránky nemám možnost si vyjma okrajů nic nastavit tak to nejprve proženu přes pdf tiskárnu a poté to vytisknu a už je to ok

08.03.2012 18:13
příspěvků:1

Ano, rozumím vám . V tom je něco i mně se zdá , že je výborná myšlenka. Souhlasím s vámi.

09.03.2012 06:21
příspěvků:4

jinak, už je to vyřešeno, Opera to tiskne tak jak má.

© 2007-2024 PCforum.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace