Úvod > Fórum > Software > Recenze, downloady > Televize LG - nahrávání

Televize LG - nahrávání

06.08.2015 16:42
příspěvků:8

Tato TV je Smart tedy umožňuje nahrávání na připojený hardisk. Nahrává ve formátu LG DVR. Nemohu nikde najít konvertor který by tento formát převedl do běžného formátu který jde spustit na PC. Pomůže někdo? Předem děkuji.

06.08.2015 17:58
ověřen
příspěvků:2 090
Jsme na českém fóru, tak laskavě pište česky, a to i s interpunkcí. Toleruji i dobrou slovenčinu, na dotazy, kterým kvůli absenci češtiny nerozumím, neodpovídám.
19.08.2015 08:43
příspěvků:8

Asi nejsem na takové odborné výši a tak jsem ten návod nepochopil. Jestli je to možné prosím o výklad trochu"polopatický". Díky.

19.08.2015 08:59
ověřen
příspěvků:4 972

Obávám se, že tohle nijak polopaticky popsat nepůjde. Je tam popsaný postup a to nijak zjednodušit nejde, já to tedy neumím.

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
19.08.2015 14:30
ověřen
příspěvků:2 090

Polopaticky?

Použij TS Doctor (bohužel je placený, ve zkušební verzi Ti ukáže co umí a pak, chlapče, zaplať), ten Ti "to přetransformuje" a pak tam máš krátký návod, jak to přehrát v PC přehrávačích. To je stručně a polopaticky vše.

Jsme na českém fóru, tak laskavě pište česky, a to i s interpunkcí. Toleruji i dobrou slovenčinu, na dotazy, kterým kvůli absenci češtiny nerozumím, neodpovídám.
19.08.2015 14:39
ověřen
příspěvků:4 972

Ono to zas tak jednoduché není. V první řadě je třeba koupit ten program a pak se v tom zorientovat a to je opravdu pro pokročilé.

Programy které na pár kliknutí převedou ten TV záznam na něco čitelného v PC asi nejsou.

Pokud chceš nahrané filmy přehrávat v PC, pak se dá za pár babek koupit TV karta do PC. Léta jsem ji ještě na analogu používal.

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
© 2007-2024 PCforum.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace