Úvod > Fórum > Hardware > Pevné disky > 1TB HDD - ukazuje v BIOSU 160GB +nastaveni na master

1TB HDD - ukazuje v BIOSU 160GB +nastaveni na master

02.01.2013 15:16
příspěvků:1

Dobrý den mám nově koupený Western Digital HDD s kapacitou 1TB (WD1001FALS) ale v biosu se mi ukazuje jako 160 GB. Je to SATA HDD, ale moje Základní deska (QDI P6V694T/A10T) podporuje pouze IDE HDD.Proto jsem si koupil aji adaptér který je tam připojený. Zatím nic na tom HDD není ale chtěl bych ho rozdělit a používat jako jedinný disk na pc a pokud vím dobře měl by být nejlíp na místě v biosu Primary IDE Master když připojím IDE kabel Master na adaptér (Tak jak to chodí s IDE HDD a připojování kabelu), ale je na místě Primary IDE Slave. Bude to vadit hodně když bude na Primary IDE Slave? Děkuji

02.01.2013 19:37
příspěvků:5 728

To je temer historicky kousek... zkus upgrade biosu. Jinak budes muset dokoupit sata radic do pci slotu.

Na PM neodpovídám, do podpisu se snažte dávát co nejmenší písmo (místo výchozí dejte drobné nebo malé)
© 2007-2024 PCforum.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace