Upoutávka
Úvod > Fórum > Internet > Internetová komunikace > Tady zjistíte, jestli vám někdo hacknul e-mail

Tady zjistíte, jestli vám někdo hacknul e-mail

29.01.2017 07:12
ověřen
příspěvků:4 972

Způsob, jak zjistit, jestli vaše zabezpečení nebylo prolomeno, je prostý. Do prohlížeče naťukejte název stránky haveibeenpwned.com (záměrně s překlepem). Do volného pole potom napište svou e-mailovou adresu. A hned víte, na čem jste! Buď se objeví gratulace, že jste se obětí hackerů nestali, nebo naopak podrobné informace o tom, kdy se vám do schránky někdo naboural.

https://haveibeenpwned.com/

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
29.01.2017 10:16
příspěvků:73

Nabourali se mi do emailu. Co to znamena ? Co s tim mam delat ? Aproc se mi do nej nekdo naboural vubec ?

05.02.2017 13:48
ověřen
příspěvků:16

to je drsná stránka :-) husté je že se tam ukazuje i kvůli komu se mi dostali do schránky :-D

wwww.banan.cz webové stránky zdarma
© 2007-2024 PCforum.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace