SW router

13.06.2011 17:07
ověřen
příspěvků:430

Existuje nějakej automatickej SW router co by se vešel třeba na floppy? v PC mam 3 síťovky, jedna (integrovaná na desce) nefunguje a ty dvě bych použil jako vstup internetu a tu druhou cross-over kabel NTB-PC. Slyšel jsem že existuje nějakej linuxovej, vejde se na disketu a po připojení ethernetu začne sdílet internet do dalších PC. A nebo mám za 2 kila koupit LAN router?

little_wolf
13.06.2011 17:42
moderátorověřen
příspěvků:282

No dost mozna neco takoveho existuje ale podle me se vyplati ten LAN router za 2 kila. Spotreba elektricke energie bude u stareho i noveho pocitace mnohonasobne vetsi nez u male "krabicky"

13.06.2011 18:39
příspěvků:5 728

je to napr. freesco. ale doporucuji ten router a priplat si kilo a budes ho mit s wifinou

Na PM neodpovídám, do podpisu se snažte dávát co nejmenší písmo (místo výchozí dejte drobné nebo malé)
13.06.2011 19:48
ověřen
příspěvků:430

<fieldset><legend>radeksima</legend>je to napr. freesco. ale doporucuji ten router a priplat si kilo a budes ho mit s wifinou

OK, tak já ho koupim. Potřebuju nejlevnější, wi-fi nikdo doma nepoužívá, takže je mi k ničemu a ani mobil s wifinou v blízký době kupovat nehodlam. Dík

little_wolf
© 2007-2024 PCforum.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace