|<<2>>|

Starší počítač se při přehrávání videí a hraní her seká

15.02.2011 20:54
ověřen
příspěvků:206

Hej dik

Je to na rychlo, nekoukal jsem na značku , ale každopádně díky za pomoc, tu sestavu zatím moc neřeším, dokud tohle jede tak jede, primární je teď řidičák, a až pak si k tomu sednu a složím si pořádný pc

15.02.2011 21:14
příspěvků:1 920

Pohoda, však pak založ vlákno, já se pokusím zítra ještě na ten tvůj krámek vymyslet, musí tam být nějakej ,,nádor".

Zatím dobrou noc.

16.02.2011 07:05
ověřen
příspěvků:206

He, tak dneska ráno, jsem zapl pc, pomohl větraku roztočit se, a teď jsem se dokoukal na video. Kvalita 360 a šlo se na to dívat ... Uvidím jak přijdu ze školy.

11.03.2011 11:17
ověřen
příspěvků:206

Nové info. Přeinstaloval jsem os, a používám jinou gk. radeon x1650 pro.. výkon by měl být stejný jako předtím geforce 7600 gs... jenže jde všechno líp... hold grafika šla na hřbitov.

11.03.2011 12:31
příspěvků:1 920

Grafiku koupíš pod tisícovku, něco slušnýho. Pokud ti to stačí, není co řešit

11.03.2011 16:37
ověřen
příspěvků:206

no ja do toho už nic vrážet nechci .. ale teď řeším proč se mi pc i po novém systemu jen tak z hecu restartuje.. žádná modrá smrt.. prostě jen reset.. nic se nepřehřívá.. dal jsem dokonce chladit i ramky.. ale nic.. hmm?? a teď babo raď

15.05.2011 17:02
příspěvků:1

Zdravím. Mám úplně stejný problém, mám starší notebook, dříve zvládal naprosto bez problémů to, co teď nezvládá, respektive zvládá pomalu. tak trochu jsem pátral, čím to může být a zjistil jsem, že hlavní problém je vyšší náročnost nových verzí SW. Příkladem za všechny je Adobe Flash Player, 450MHz a 256MB RAM už fakt nestačí, ikdyž kdysi stačilo mít 166MHz a 128RAM a bylo to rychlejší. A vzhledem k tomu, že AFP hojně využívá FF i IE, tak bych někdy vyskočil z kůže, kdy se mi při rychlém připojení stránka načte za půl sekundy, ale zobrazí až třeba za 5, když je na ní hodně "pohyblivých" reklam. Takže asi takto k problému. Škoda, že nelze použít starší verze např. flash playeru. Ještě po tom budu pátrat, protože tím by se vše vyřešilo, ale už jsem to kdysi řešil a hlásilo mi to, že je verze prostě moc stará.

15.05.2011 17:48
příspěvků:5 728

muzes pouzit nejaky flashblock blokuje to reklamy a vsechno a po kliknuti na plochu ji to.teprve zobrazi

Na PM neodpovídám, do podpisu se snažte dávát co nejmenší písmo (místo výchozí dejte drobné nebo malé)
05.06.2011 13:45
ověřen
příspěvků:430

<fieldset><legend>Wojta</legend>Hned 4 poznatky. Možná zacházíme do OT, ale pořád jsme v diskuzí o počítačích, proč to tedy nerozvíst:

Zdroj: Evolve-šunt. Připlať si za fortron, snad jen 200Kč. Protože mnohdy s tím bývá problém.

Paměti: ZEPPELIN NEBRAT!!! připlať pade, kup si kingstonky, zeppelin je otřesná značka, s kvalitou dole.

základovka: ASROCK!!! nebraat, kvalitní Gigabite, o pár korun dražší:-D )


Určitě

little_wolf
|<<2>>|
© 2007-2024 PCforum.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace