Úvod > Fórum > Software > Windows všeobecně > Spuštění PC

[VYŘEŠENO] Spuštění PC

Dotaz vyřešen reakcí: 12.05.2019 20:03

09.05.2019 15:03
příspěvků:8

Zdravím, V programu SpyHunter, jsem omylem zaškrtnul prověření PC po startu a nyní se toho nemůžu zbavit. Zkusil jsem v programu odškrtnout, program odinstalovat, nic nepomohlo. Při každém spuštění počítače mě tohle otravuje a když během pár vteřin nezareaguji a nepřepnu na řádek Windows 7, musím to pak stornovat a spouštět znova. Vše je na fotce, označené šipkou. Jak odstranit řádek, aby spouštění počítače proběhlo v normálním režimu.

Děkuji.

09.05.2019 18:49
ověřen
příspěvků:2 090

Kde je ta fotka?

Jsme na českém fóru, tak laskavě pište česky, a to i s interpunkcí. Toleruji i dobrou slovenčinu, na dotazy, kterým kvůli absenci češtiny nerozumím, neodpovídám.
09.05.2019 21:07
příspěvků:8

Fotka se bohužel nenačetla, nevím proč, ale co je špatně na češtině? Znovu jsem to přečetl a chybu nevidím (aspoň si nejsem jist chybou). Fotku zkusím přidat znovu.

10.05.2019 06:39
ověřen
příspěvků:2 090

Zkus během načítání Spy Hunteru stisknout F8 a přečti si, co se tam objeví. Možná ti to pomůže. Zrovna tak myslím, že v BIOSu lze nastavit volbu chování toho Správce spuštění. Odinstalováním Spy Hunteru včetně vyčištění jeho reziduí, např. v registrech by měl problém rovněž zmizet. Pokud ne, někde je chyba.

PS: K češtině: Všimni si, že jde o "Poznámku pod čarou". Je doplňkem všech mých příspěvků, není tedy primárně určena tobě. Vzhledem k tvé dobré češtině se tě netýká.

Jsme na českém fóru, tak laskavě pište česky, a to i s interpunkcí. Toleruji i dobrou slovenčinu, na dotazy, kterým kvůli absenci češtiny nerozumím, neodpovídám.
10.05.2019 07:44
příspěvků:8

OK, dík. Musím tedy Spy Hunter znovu nainstalovat. Pak to zkusím. Je to dobrý program, jen jsem to nějak omylem zaškrtnul. Říkal jsem si stejně, že až to opravím, zase se k němu vrátím. V tom BIOSu nejsem tak zdatný, tak bych asi nevěděl jak na to.

11.05.2019 05:03
příspěvků:92

Zkus jít do ...ovládací panely-systém-upřesnit nastavení systému- spouštění a zotavení systému-nastavení-spouštění systému-výchozí operační systém to náhodou nepůjde přepnout.

12.05.2019 20:03
příspěvků:8

Jsi borec, to se pozná znalec podrobností. A bylo to hned. Díky moc.

© 2007-2024 PCforum.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace