Úvod > Fórum > Software > Windows všeobecně > Správce počítače

Správce počítače

23.05.2012 18:36
příspěvků:5

Dobrý den, chtěl bych úvodem říct že rozumím počítačům velmi málo a chtěl bych požádat o radu. Mám W7, donedávna sem s ním neměl problém, byl sem normálně správce. Máme zde 4 účty což je účet Jirka, Zdeněk, Guest a jeden který nevím proč tu je ale při startu se nezobrazuje. Když chci něco na disku C nebo D smazat ukáže mi to že potřebuji povolení správce, kde ho získám? V uživatelských účtech sem zkoušel snad uplně všechno na všech účtech ale nejde to, typ účtu mám nastavený na administrátor, nevím co víc udělat... prosím poraďte

http://imgup.cz/images/f/beznzvuivi.jpg

23.05.2012 19:32
příspěvků:5 728

kliknout pravym tlacitkem na program (napr. ikona na plose) a dat spustit jako spravce.

Na PM neodpovídám, do podpisu se snažte dávát co nejmenší písmo (místo výchozí dejte drobné nebo malé)
23.05.2012 19:54
příspěvků:5

Nepotřebuji to spustit ale smazat a takové tlačítko sem tam dřívě měl, dnes už ani to tam není...

24.05.2012 06:20
příspěvků:5 728

Na plose das spustit spravce souboru jako spravce, ne ze ten soubor co chces smazat das spustit jako spravce.

Na PM neodpovídám, do podpisu se snažte dávát co nejmenší písmo (místo výchozí dejte drobné nebo malé)
© 2007-2024 PCforum.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace