Úvod > Fórum > Hardware > Ostatní > Sluchátka a mikrofon k PC na hry/písničky do 7000Kč

Sluchátka a mikrofon k PC na hry/písničky do 7000Kč

05.03.2018 12:06
příspěvků:9

Ahoj,

chci vás poprosit o doporučení sluchátek. Nejsem ŽÁDNÝ ZNALEC a tak si nechám moc rád poradit.

Sluchátka

Cena: Do 5000Kč (pokud samozřejmě budou malinko přes, ale "výkonnostní" rozdíl bude velký, jsem klidně i pro překročení této hranice)

Použití: Chci je víceméně jen na hry (PC) a poslech hudby (nejen v .mp3, ale i v lepších formátech jako ".flac" atd..) a samozřejmě filmy.

Bezdrátové/drátové: Je mi to víceméně jedno, ale kdyby rozdíl mezi cenou a výkonem u bezdrátových a drátových nebyl velký, s radostí si vezmu bezdrát (je to přece jen pohodlnější)

Do teď mám sluchátka asi za 400Kč z AliExpressu.

Mikrofon

Cena: Do 2000Kč (pokud samozřejmě bude malinko přes, ale "výkonnostní" rozdíl bude velký, jsem klidně i pro překročení této hranice)

Použití: Chci ho jen na natáčení Lets Playů a komunikaci (žádné nahrávání písniček).

Do teď mám mikrofon na těch sluchátkách z AliExpressuasi za 400Kč z AliExpressu.

Budu moc rád i za rady typu "5000Kč za sluchátka jen na hry a písničky na neprofesionální úrovni je pro tebe zbytečné" nebo Mikrofon za 2000Kč nestačí atd.. Jak jsem psal na začátku, nevyznám se moc v této oblasti hardwaru.

Předem moc děkuju.

© 2007-2024 PCforum.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace