Úvod > Fórum > Ostatní > Pokec > složka ukazuje velikost ale soubor této velikosti tam není

složka ukazuje velikost ale soubor této velikosti tam není

06.08.2011 23:08
příspěvků:116

Dobrej, mám dotaz,mám složku v PC, no mám jích víc, když na ní najedu kurzorem, tak se mi u první objeví velikost 405 Mb ale když tu složku otevřu, tak tam žádný soubor o takovéto velikosti nevidím pak mám ještě jednu složku a tam mi to ukazuje to samé akorát že ta má už velikost 8.5 Gb vhledem k tomu že velikost mého HDD má 40 Gb tak 9 Gb není zrovna málo hodlám kupovat vetší ,ale i tak mi to vrtá hlavou včem je problém ,nevíte ??? předem děkuji.

06.08.2011 23:10
příspěvků:1 920

Můžou tam být skryté soubory. Klikni v té složce pravým, dej vlastnosti a dej zobrazit i skryté soubory.

07.08.2011 09:03
příspěvků:116

"zobrazit skryté soubory" to jsem tam nenašel jen "skrytý" dal jsem použít ale místo toho aby se mi tam něco ukázalo tak tam něco začalo utíkat něco se nikam asi ukládalo radši jsem to zrušil a složka není. ale místo tam je furt zabrané takže se to smazat nemohlo ale nemohu to nikde najít mě nenapdalo že to někam zmizí měl jsem si udelat bod obnovy.

07.08.2011 09:17
příspěvků:5 728

najed s v liste tento pocitac na nastroje/moznosti slozky/zobrazeni/ a tam klikni zobrazovat skryte soubory a slozky

Na PM neodpovídám, do podpisu se snažte dávát co nejmenší písmo (místo výchozí dejte drobné nebo malé)
07.08.2011 10:53
příspěvků:116

Diky, no soubory jsem nejake nasel ale vubec nevím kde se tam vzaly jsou tam dynamicke knihovny mezi tím instalačky ale mají jen pár kilobajt a sem tam nejaké ty složky co mají velikost 150MB ,220Mb, 227MB ale mají zvláštní název např.: WER3fed.dir00,WERb035.dir00 a to vše ve složce TEMP pak tam jsou desítky souborů typu TMP a když je všechny přejedu zabírají místo 2 GB ale když na jednotlivý soubor najedu tak má jen 18kb ,200kb atd. nevím jestli je mohu smazat zatím to zalohuji na jiny oddíl a kdyby se neco stalo tak bych to vratil z5.( složka TEMP se nachází C:-Documents and SettingsInternetLocal SettingsTemp)

© 2007-2024 PCforum.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace