Úvod > Fórum > Software > Windows všeobecně > SKYPE MĚ ZAČALO OVLÁDAT

SKYPE MĚ ZAČALO OVLÁDAT

22.04.2012 09:42
příspěvků:38

ahoj lidi mám problém jeden kluk me poslal neco já to prijmul ale neklikal a radsi smazal jelikož to furt posílal a neodpovídal, ale dneska se mi na skype zmenilo heslo, jsem si zmenil pak sám, pak se sama zmenila profilovka na libovolný fotky z pc, začalo to všem posílat ten program, a ted me skype ovládá, samo posílá lidem veci mení si co chce, píše všem lidem co chce atd atd, nevíte prosím co s tím ?? PC se mi zdá nepožkozený, ted to projíždim antivirem prosím rychlou odpoved

22.04.2012 10:07
příspěvků:5 728

Pro priste nebyt blbej a neklikat na vsechno co vidim Najed do nouzaku a projed si to jinym antivirem (co stahnes treba na netu) a odinstaluj a znovu nainstaluj skype.

Na PM neodpovídám, do podpisu se snažte dávát co nejmenší písmo (místo výchozí dejte drobné nebo malé)
23.04.2012 00:14
příspěvků:1 279

Jak píše radeksima, jen bych pak ještě doporučil po tom testu až PC naběhne normálně (bez nouzového režimu) chvilku brouzdat po netu, pak znovu restart a znovu kompletní test (kdyby tam náhodou byla ještě nějaká zadní vrátka)

http://www.nonstoppc.cz - Nonstop PC servis Praha a okolí - opravy PC a notebooků, odvirování, obnova dat, poradenství, pc sítě a wifi, instalace a reinstalace PC, čištění PC a notebooků, optimalizace chodu, upgrade PC
© 2007-2024 PCforum.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace