Úvod > Fórum > Software > Windows všeobecně > Skype a lepší blokování kontaktu

Skype a lepší blokování kontaktu

20.01.2021 10:47
příspěvků:7

Ahoj, dokázal by někdo poradit jak lépe blokovat kontakt někoho koho mám zablokovaného?

Skype v současné době když si někoho člověk zablokuje funguje tak, že se zablokuje pouze to, aby mohl soukromě člověku napsat zprávu v chatu.

Neblokuje se však volání (přes kredit), psaní SMS (přes kredit), volání formou skupinového hovoru Skype. Psaní formou skupinového hovoru přes Skype.

Chtěl bych nějak vyřešit to, abych vůbec v jakémkoliv případě nedostával jak zprávy tak volání od této osoby/osob které mám blokované.

Problém jsem popisoval na Google Play v referencích, na e-mail uvedený na Google Play, na fórum a support SKype přes jejich webstránky a na několik "info" obecných e-mailů společnosti Microsoft co nemají přímo nic společného se Skype a na LinkedIn Microsoftu, kde nikdo na tento problém nereagoval a dodnes nereaguje. Tedy chtěl bych vyřešit tuto věc nějakým jiným způsobem, třeba aplikací třetí strany, nebo zda někoho něco napadne.

Skype bych rád mimo jiné platformy dál používal takže rady typu abych ho dal pryč si prosím odpusťte :-)

© 2007-2024 PCforum.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace