Úvod > Fórum > Hardware > Tipy na hardware - ohodnocení PC sestavy > Sestava PC - rozmezí 10 - 14K

Sestava PC - rozmezí 10 - 14K

14.11.2015 13:32
příspěvků:1

Zdravím chlapi,

jak je patrno už z nadpisu, chtěl bych si sestavit takový "polo herní" PC v rámci možností, jelikož na to teďko nejsou prachy. Postupem času bych to chtěl předělávat (určitě procesor od INTELu, k tomu přizpůsobit základní desku a i výkonnější grafickou kartu).

PC je sestavován, abych si s kámoši mohl zahrát CS:GO a občas ještě doklikat současnou 1.6. Jen co se týče CS:GO, plánuji to hrát tak +- na střední úroveň, nikoliv na FULL vykreslení, protože je to blbost.

Zpět k tomuto, jsem dá se říct "lajk", takže tomu moc nerozumím a tak bych potřeboval vědět následující:

1) zda jsou všechny součástky kompatibilní

2) vím, že AMD není to "pravé ořechové", ale na něčem se v rámci možností musí začít. A tak bych chtěl vědět, zda mi stačí pouze ten zdroj co jsem tam hodil a nebo je lepší k tomu přihodit i zvolený chladič. Dle recenzí to je většinou klasika, že si uživatelé s AMD dokupují chladič k těmto procesorům.

3) zda se mi uvedené věci vejdou do skříně, ale procházel jsem si především zvolenou "větší" grafickou kartu a ta by se tam vejít měla

4) v případě, že by tam bylo něco špatně, prosím, o radu případně návrh co a jak změnit

5) pokud je to absolutně "vedle", zda by byl někdo ochotný mi teda ten PC nějakým způsobem překopat.

Jediný požadavek, který od toho čekám je, že to bude PC pro hraní her (nikoliv žádné novinky na full detaily, apod). Jsem věrný především COUNTER STRIKE a dle všech sdělení, není potřeba mít na to super výkonný herní PC za 25K. Já osobně si postačím s hraním na střední úrovni a požaduji plynulost, a cenu v rozmezí 10 - 14K. Pokud by se povedla i sestava s INTELem (i5), bylo by to super, ale to mně osobně se nepodařilo.

SESTAVIL JSEM / SESTAVILI JSME NÁSLEDUJÍCÍ PC:

http://www.czc.cz/116668,140786,150136,99689,178815,146865,134477,72911,134803/kody

CENA TOHOTO PC: 13 705,-
Díky za každé rady, návrhy, apod.

© 2007-2024 PCforum.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace