Upoutávka

Sestava PC do 25tis komplet

08.10.2019 05:43
příspěvků:2

Chtěla bych vás poprosit o radu. V prvé řadě podotýkám, že PC vůbec, ale vůbec nerozumím...

Potřebuji si nechat sestavit PC pro devítiletého syna. Hry zatím hlavně Fortnite, GTA, do budoucna i něco "výkonnějšího". Počítač bude používat i do školy. Sestava ideálně na Alze nebo CZC.

Potřebuji poradit i včetně monitoru, myši, klávesnice. Je všeho moc druhů a já opravdu netuším, dle čeho vybírat. A nechci si nechat radit přímo v obchodě, nevěřím jim, že vybírají s ohledem na mě a ne na sebe.

Cena do 25tis, pokud je to tedy možné. Když to půjde za míň, jedině dobře.

Předem moc děkuju.

08.10.2019 05:53
ověřen
příspěvků:2 090

Dobře ti poradí na pc-help.cz. Tady odborníci nejsou.

Jsme na českém fóru, tak laskavě pište česky, a to i s interpunkcí. Toleruji i dobrou slovenčinu, na dotazy, kterým kvůli absenci češtiny nerozumím, neodpovídám.
08.10.2019 05:57
příspěvků:2

Děkuju, psala jsem to i tam, tak snad mi někdo poradí. Kupovat něco, o čem nevím vůbec nic, je prostě těžké.

08.11.2019 07:42
příspěvků:8

Zajděte do prodejny počítačů,nějaké solidní(zeptejte se známých, nebo hledejte webové stránky a recenze, někde v místě bydliště). Tam řeknete požadavky a oni vám postaví PC na míru. Ceny jsou přiměřené a je to se zárukou. Jen mě překvapuje, že už tak malé dítě „tlačíte“ do hraní her, místo abyste mu vysvětlila, že to není zrovna ta správná cesta. Koníčky, příroda, sport.

© 2007-2024 PCforum.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace