Úvod > Fórum > Software > Windows všeobecně > sekáni při scrollovaní / chrome

sekáni při scrollovaní / chrome

08.03.2017 19:55
příspěvků:24

dnes jsem zapl chrome a při scrollovaní u seznamu se mi to začalo "sekat" ...

mám 2 týdny windows 10, tak nevím jestli je to tím.

vůbec nevím v čem může být chyba.

Má s tím někdo zkušenosti? nebo alespoň jak to zkusit opravit? :

díky

09.03.2017 05:16
ověřen
příspěvků:2 090

PC může stahovat aktualizace, což klidně zaměstná CPU natolik, že scrollování nestíhá. Počkej nějakou dobu, třeba i hodinu, podle mě to zmizí samo.

Jsme na českém fóru, tak laskavě pište česky, a to i s interpunkcí. Toleruji i dobrou slovenčinu, na dotazy, kterým kvůli absenci češtiny nerozumím, neodpovídám.
09.03.2017 13:18
příspěvků:230

Tak se mi to děje u win 10 na facebooku. Strašně se to trhá a trvá to už nějákou dobu, takže aktualizací to není.

11.03.2017 09:12
příspěvků:24

Stále se to seká při scrollovaní :/ jo a mám zakázané aktulizace u Win10 už delší dobu.

Využití procesoru se pořád pohybuje okolo 2-15% při prohlížení chromu.

11.03.2017 10:48
příspěvků:757

„mám 2 týdny windows 10“ . . . to je upgrade z Win 7 nebo čistá instalace?

V jiným prohlížeči se to seká taky?

Zkoušel si jiný ovladač grafiky (starší/novější)?

11.03.2017 11:13
příspěvků:24

čistá instalace. Zkoušel jsem to v Opeře a také se to seká

a zkoušel jsem teď i jiný driver a nic se nezměnilo. :-D

11.03.2017 11:19
ověřen
příspěvků:4 972

Jak můžeš mít delší dobu zakázané aktualizace, když máš W10 dva týdny? Předně aktualizuj, zakázat aktualizace je pitomost.

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
11.03.2017 12:09
příspěvků:757

Pokud jsi dodržel postup, nainstalovat čistý Win, nahrál poslední ovladače MB a grafiky, a nemáš nainstalované nějaké zázračné urychlovače PC, dít by se to nemělo. Na druhou stranu si tu řešil problémy s instalací WIN a chybou čtení HDD. Ono je možný, že toho máš v PC rozštouranýho víc, nebo odchází např. MB, HDD,… což na dálku nejde diagnostikovat

11.03.2017 12:12
ověřen
příspěvků:4 972

HDD bych jistě otestoval https://www.slunecnice.cz/sw/crystaldiskinfo/

A také není od věci otestovat RAM.
Co je tam za HDD?

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
© 2007-2024 PCforum.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace