Úvod > Fórum > Hardware > Notebooky > Sekání notebooku

Sekání notebooku

30.06.2013 12:10
příspěvků:1

Ahoj všichni. Potřebovala bych poradit. Hrozně moc se mi seká notebook (Toshiba C660 - 10V). Když ho zapnu a chci se přihlásit, tak se vlastně ani přihlásit nemůžu, protože pořád se mi tam ukazuje "Vítejte" a po chvilce - asi tak na dvě sekundy se mi tam ukáže přihlašovací jméno. Jenže za pouhé dvě sekundy nestihnu napsat heslo, a tak se mi tam zase opět ukáže Vítejte. Řeším to tak, že dlouho mačkám na ESC, pak už se přihlásit můžu. To ale není všechno. Potom mi naběhne tapeta a ani nekliknu na složku Filmy a už se mi otevře. Ani nekliknu na Google Chrome a už se mi načte. A tím pádem se mi načte úplně všechno, na co jen myší najedu. Naštěstí se mi to neděje pořád, ale poslední dobou dost často. Taky je někdy notebook úplně vařicí.

Je nějaká možnost, že bych si to mohla opravit sama? Mám ho dva a půl roku.

Děkuji za každou odpověď!

17.07.2013 08:03
příspěvků:86

Ahoj, zvláštní problém zkoušela si projet ntb nějakým antivirem?? jinak bych zkusil "obnovení systému"(start-věechny programy-příslušenství-systémové nástroje- obnovení systému) nastavil bych obnovu na datum kdy to bylo vše OK.Jinak reinstal ntb nebo-li vracení ntb do původního nastavení ) a nebo teda co mě napadá je už servis ....GL

© 2007-2024 PCforum.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace