Úvod > Fórum > Software > Počítačové hry > Sekání her....jen některých

Sekání her....jen některých

02.10.2011 18:31
příspěvků:2

ahoj chtěl jsem se zeptat mám problém s některými hrami že prostě běží najednou se začne tak na 5-10s lehce sekat a pak zase běží v pohodě a je jedno jakou mám nastavenou kvalitu grafiky i když dám vše na nejnižší nebo vše na nejvyšši je to pořád stejné dělá mi to třeba:-Dirt 3,NFS Undercover,Shift,hot pursuit,Mafie 2 a GTA IV. Ale třeba hry jako crysis 1,2 COD MW 1,2 ,Far Cry 2,Duke Nukem Forever tak to rozjede uplně v pohodě na plnou grafiku takže nevím co s tím může být ptal jsem se známeho co dělá do počítačů a ten by říkal že by to mohlo být patchema ale tak nevím doufám že mi odpovíte....

Sestava: Procesor:AMD Phenom II x4 RAM: DDR3 4GB Grafika:Nvidia Geforce GTX460 Cyclone OS:Windows 7 Ultimate
02.10.2011 22:08
příspěvků:5 728

ty zaseky muzou zpusobovat prace s pc-napr. antivirak, nebo ze to vyhledava aktualizace,... jestli to dela casto tak se mrknout do spravce uloh

Na PM neodpovídám, do podpisu se snažte dávát co nejmenší písmo (místo výchozí dejte drobné nebo malé)
03.10.2011 18:11
příspěvků:2

ok díky moc zkusím to

Sestava: Procesor:AMD Phenom II x4 RAM: DDR3 4GB Grafika:Nvidia Geforce GTX460 Cyclone OS:Windows 7 Ultimate
© 2007-2024 PCforum.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace