Úvod > Fórum > Software > Ostatní > Seká se mi pc

Seká se mi pc

11.03.2008 21:24

(neregistrovaný)

Mám porblém , seká se mi počítač - prostě myš co 1 vteřinu se zadrhne a všechno ostatní . nevím co s tím mám dělat a už mě to celkem S**e. Prosím pomozte mi , děkuji za každou radu

23.05.2008 20:38
příspěvků:3

lol si zacatecnik s pocitacem? to je jasny asi protoze mas zaplneni celej pocitac hlouposti. skus je vymazat . kdyz to nepude a bude se jeste sekat skus preinstalovat weindows

19.08.2008 18:50
příspěvků:12

Tohle mě celkem rozesmálo ... Spíš bych rěkl , že jsi začátečník ty . Nemusí to bejt jen windowsama . Může to být driverama , virama , přehřátí . Prostě čimkoliv ... A hned přeinstalovat windy , to je pro začáááátečnííííkyyyy

19.08.2008 22:20
moderátorověřen
příspěvků:282

Proc hned jit k urazkam, to sem nepatri.

Odpoved je tezka, toto muze zpusobovat mnoho veci, nejprve by bylo dobre vyloucit HW problemy tim ze se nabootuje treba nejaky live linux (tj linux bez nutnosti instalace) pokud to tam pude je problem softwarovy. Zkusil bych pustit pocitac bez pripojene site, pripadne odinstalovat nepotrebny i mene potrebny software, pokud by to nezmizelo preinstalovat cely windows.

05.11.2008 18:24
příspěvků:2

skus vičistit disk
c://
D://

© 2007-2024 PCforum.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace