Úvod > Fórum > Hardware > PC - desktopové počítače > saphire x1650 512 nejde zapnout pc

saphire x1650 512 nejde zapnout pc

09.12.2008 07:12
příspěvků:2

Dobrý den prosím o radu ...
Mám AMD Duron, 1466 MHz

Základní desku Shuttle AK32V(N5PCI,1 AGP,2 DDR)

Pracovní pamět 2048 MB (PC 3200 DDR SDRAM)

zdroj 250.....

ale co se problému týče je to že když tuhle grafárnu dám do pc tak se pc nenastartuje , je tam jen černá obrazovka.... při startu mi pc vždycky pípne , s touhle grafárnou nepípne., větrák na grafárne běží ale pc si ji nějak nepřebere ....se starou grafárnou to normálně běží jak má .....newíte čím by to mohlo být????? díky za podpověď

09.12.2008 09:02
příspěvků:72

<fieldset><legend>punkod</legend>Dobrý den prosím o radu ...

Mám AMD Duron, 1466 MHz

Základní desku Shuttle AK32V(N5PCI,1 AGP,2 DDR)

Pracovní pamět 2048 MB (PC 3200 DDR SDRAM)

zdroj 250.....

ale co se problému týče je to že když tuhle grafárnu dám do pc tak se pc nenastartuje , je tam jen černá obrazovka.... při startu mi pc vždycky pípne , s touhle grafárnou nepípne., větrák na grafárne běží ale pc si ji nějak nepřebere ....se starou grafárnou to normálně běží jak má .....newíte čím by to mohlo být????? díky za podpověď

Nenapsal jste zda je vga (x1650) nová či je použitá. Pokuď je použitá nejspíš bude poškozená, pokuď je nová odkázal bych vás na reklamaci.

Ale ještě před tím, zkuste vyresetovat nastavení CMOSu pomocí jumperu na desce. Manuál s návodem byste měl mít k desce nebo ho stáhnete z internetu.

Just because you´re paranoid don´t mean they´re not after you
© 2007-2024 PCforum.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace