Úvod > Fórum > Software > Počítačové hry > S.T.A.L.K.E.R v komplet cestine+cesky dabing

S.T.A.L.K.E.R v komplet cestine+cesky dabing

17.02.2008 12:01

(neregistrovaný)

Zdravím všechny stalkaře!

Jenom se hodně zajímám o českou verzi kterou ne a ne sehnat na internetu

Musí obsahovat kompletní české texty+CZ dabing jako je tomu u verze o d CD PROJEKTU

Hledal sem ji po všech stránkách ale komplet celé české verze je už možná v zapomění?

Ale ještě se snad najde někdo kdo ji má nebo alespoň ví kde je zašitá na netu...

Také sem ji objevil na torrentech ale!Už bohužel nefunkční takže sem nic nesehnal!

A 1000,-kč se mě nechce vyhazovat za originál,nýbrž nepracuji ale studuji tak káždou korunu co vydělám na brigádách jde do školy!!!

Úvýtal bych tu nějaké extra tipy kde bych ji mohl sehnat,nebo něco podobného?Já sem teda dost zoufalej SRY

Vaše příspěvky uvádějte prosím ZDE

15.03.2008 22:26

(neregistrovaný)

JOJO , taky bych to chtel

17.03.2008 08:35

(neregistrovaný)

Já mam akorat český dabing, že by někde vznikl nový torrent s českou verzí to taky nebude tak lehké

Ani nebyli k nalezení nějaké soubory s českými texty

Když dnes na většinu her je k mání komplet čeština a zrovna na stalkera není možný sehnat češtinu na české texty což mě docela udivuje.

Ale tadle hra není jediná kde je problém sehnat češtinu.

Podobná situace vznikla u hry JUST CAUSE.

Pokud vím tak verze od CD PROJETKU by měla být kompletní v češtině texty i zvuk

17.04.2008 18:26

(neregistrovaný)

Zdravím mam tu zajímavé novinky ohledně české verze ,takže kdo by měl zájem o českou verzi , která na internetu již není k sehnání, tak ať dá vědět tady na fóru...věřte že je na internetu uvidíte samy až dáte vědět!!!LOL zatím zdar STALKEŘI

22.04.2008 07:37

(neregistrovaný)

Zdravim pošlimi na meila češtinu dík mailto:frieeman@seznam.cz

24.04.2008 17:14

(neregistrovaný)

Hey kémo stahnul jsem to a dělal podle readme a stejnač mi to nejde nerozumím co mam dělat s tím origo a validation nebo tak nějak...vím že je to crack ale nevím který mam použít na co.

25.04.2008 15:02

(neregistrovaný)

No pokud máš už stalkera updatovanýho řekňeme na verzi 1.0.0.3 i více, tak bych ten crack nějak neřešil tím myslím jeho instalaci, nýbrž je v tom starý update s verzí 1.0.0.1 ,která je na dnešní poměry online hraní zastaralé,tak by sis asi po netu stímto crackem nezahral doporučuji ten nejnovější s verzi 1.0.0.6 a výše to už by šlo online hraní

25.04.2008 15:09

(neregistrovaný)

A ještě malý dodatek, ten crak používejte jestli vaše verze stalkera nebyla zatím nikdy updatovana, tedy pokud jste měli verzi jakoby originální 1.0.0.0

01.05.2008 09:02

(neregistrovaný)

Ta čeština je supér

Ale také schánim nějaké dobré modifikace do této skvělé hry např.jízda autem nebo létání helikoptérou a pod...

Nevíte na kterých www stránkách bych tyto mody a spoutu dalších nalezl?

Díky

05.05.2008 06:44

(neregistrovaný)

Chci su zeptat, kde bych mohl sehnat modifikaci: létání bojovou helikoptérou.

Já jej měl , ale došlo k pořádnému omylu formátoval jsem disk a s doměním že jsem to už měl zazálohováné , což se ukázalo jako jeden velký omyl data byla smazána a už jsem byl bez této božské modifikace. Ctěl bych někoho poprosit jestli jej někdo nemá jestli jo , tak prosím dejte vědět zde na fóru... díky...

© 2007-2024 PCforum.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace