Úvod > Fórum > Hardware > Síťové prvky > Router TP link Archer AX10 propustí jen 13Mbps download

Router TP link Archer AX10 propustí jen 13Mbps download

29.08.2020 10:37
příspěvků:1

Ahoj. Mám nový router tp link archer ax 10. Připojení od poskytovatele přes static IP adress. Do bytu mám přivedený pouze síťový kabel. Připojení mám rychlostí 100Mbps. Všechny kolonky v nastavení mám vyplněné stejně jako na starém routeru Netis. Když připojím starý 1GB router Netis, nebo jiný 1GB router, tata rychlost funguje na PC, na mobilním telefonu i na ostatních zařízeních. Pokud ale router Netis vyměním za Archer AX 10, nastavím Internet Port Negotiation Speed Setting na 100Mbps Full Duplex nebo na 100Mbps Half Duplex (Auto negotiation a 1000Mbps Full Duplex nepodporuje ani nefunguje vůbec), poté mi rychlost downloadu spadne na maximálních 13Mbps. Ale upload funguje normálně, blíží se k 80Mbps. Opakuji, že že pomalá rychlost je na všech zařízeních, přes kabely i wifi. Připojovacím kabelem od poskytovatele to myslím nebude, protože jiné routery fungují na maximální rychlost.

Děkuji za radu

© 2007-2024 PCforum.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace