[VYŘEŠENO] Router

Dotaz vyřešen reakcí: 07.06.2018 18:10

07.06.2018 05:22
příspěvků:4

Zdravím, co říkáte na router Xiaomi mi router 3. Bylo by na něm připojeno asi 2 notebooky a 4 mobily. Myslite že je to v pohodě nebo sáhnout po něčem výkonnějším? Díky

07.06.2018 06:11
ověřen
příspěvků:2 090

Na blbou otázku blbá odpověď: Kup si, co chceš, co ti bude vyhovovat. Jestli ti vyhovuje tenhle, tak si ho kup.

Jsme na českém fóru, tak laskavě pište česky, a to i s interpunkcí. Toleruji i dobrou slovenčinu, na dotazy, kterým kvůli absenci češtiny nerozumím, neodpovídám.
07.06.2018 13:17
příspěvků:4

Dobrá vysvětlím to jak dementům. Nejde mi o to jestli vyhovuje ale jestli signál bude dostatečně silný a a dokáže "uživit„ výše psaná zařízení. Čekal jsem že zrovna vy jako člověk s 2000 příspěvky to pochopite. Jo a fórum je od toho aby jeden poradil druhému takže poznámka kup si co chceš není úplně relevantní ;)

07.06.2018 13:54
ověřen
příspěvků:4 972

Nemá cenu kupovat nic, co nemá 1GB. Stačí?

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
07.06.2018 14:05
příspěvků:4

1gb čeho?

07.06.2018 15:22
ověřen
příspěvků:4 972

gb ničeho, to neexistuje. leda tak 1GB. Jakou máš deklarovanou rychlost od providera?

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
07.06.2018 16:27
příspěvků:4

Download cca 10 Mbps, upload cca 7 Mbps a ping cca 20-30. Ke smlouvě bohužel nemám přístup ale na webu výrobce píší že rychlost se liší podle lokalit. Zde je stránka kdybyste z toho dokázal vyčíst něco víc. http://www.fifejdy.cz/index.php?id=3

07.06.2018 18:10
ověřen
příspěvků:4 972

Pak je tebou vybraný router dostačující.

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
09.06.2018 05:19
ověřen
příspěvků:2 090
david5854 | 07.06.2018 13:17

Dobrá vysvětlím to jak dementům. Nejde mi o to jestli vyhovuje ale jestli signál bude dostatečně silný a a dokáže "uživit„ výše psaná zařízení. Čekal jsem že zrovna vy jako člověk s 2000 příspěvky to pochopite. Jo a fórum je od toho aby jeden poradil druhému takže poznámka kup si co chceš není úplně relevantní ;)

Dobrá, vysvětlím ti to jako dement:

Nikdo z nás nezná tvé konkrétní podmínky, ve kterých wifinu provozuješ. V malém okruhu od routeru ta zařízení uživí všechna s tím, že se musíš spokojit s poklesem rychlosti podle počtu právě připojených zařízení. V širším okolí routeru ti nikdo z nás nemůže nic zaručit.

To, že si s "gb" (tedy bez znalostí) dovolíš kritizovat kvalifikovaný názor, si zase já dovolím hodnotit jako docela drzou odvahu.

Tedy předpokládám, že i jako nedement pochopíš, že ti zodpovědně a se zárukou odpovědět nemohu.

Jsme na českém fóru, tak laskavě pište česky, a to i s interpunkcí. Toleruji i dobrou slovenčinu, na dotazy, kterým kvůli absenci češtiny nerozumím, neodpovídám.
© 2007-2024 PCforum.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace