Úvod > Fórum > Hardware > Síťové prvky > RG60G Router - vypadává

RG60G Router - vypadává

01.02.2007 17:05

(neregistrovaný)

Ahoj

nainstaloval jsem si WiFi ale občas se stává, že síť vypadne (je to v bytě max. 6m - signál vynikající)

nemáte někdo podobnou zkušenost eventuelně radu ?

Díky

22.02.2007 12:41

(neregistrovaný)

Ahojte zaujimalo by ma ci si vyriesil ten problem. Pretoze mam ten isty problem ,ze obcas mi vypadne cela siet a neviem v com to je....... vobec. Proste normalne to vsetko ide a potom obcas na chvilku vypadne cele wifi a musi to najst a pripojit sa znovu.... Prosim poradte.

23.02.2007 13:54

(neregistrovaný)

Ahojte, no ked sa vam to podari vyriesit dajte mi vediet, sere ma hlavne ze ked pridem domov z roboty a zapnem notebook na wifi tak musim najprv rebootnut z Desktopu cely router aby sa mi wifi chytila, asi to pojdem hodit niekomu o hlavu do toho Agemu :-)

Sano

24.02.2007 11:30

(neregistrovaný)

Ahoj, já mám stejný problém. Wifi mi padalo asi tak 2 x denně, přes kabel to fungovalo normálně, Abych mohla jít zase po wifi, musela jsem restartovat router - bud z menu nebo vytahnout ze site. Tak jsem ho dala na reklamaci a ted cekam. Ale trochu se bojim, aby mi to nevratili s tim, ze je v poradku. Dám vědět, jak to dopadlo...

24.02.2007 16:52

(neregistrovaný)

No tak se nás sešlo víc, ale zatím nikdo z žádnou radou :-(

Já jsem si toho přestal všímat, nemám čas zjišťovat, jestli ve stejnou chvíli vypadnou oba PC a na jak dlouho a jak často a vůbec

rebootovat nic nemusím, prostě to jen tu a tam vypadne a zas se to samo chytne

snad se přidá někdo taky s nějakou radou :-)

27.02.2007 12:53

(neregistrovaný)

Som niekde velmi rád, že nie som s týmto problémom sám, tiež mám totožný problém, chvílku vnútorná sieť beží, a následne sa zasekne, a pomáha iba restart routera, je to na roztrhnutie, pripájam sa k poďakovaniu firme Agem....Ak máte niekto riešenie, budem mu nesmierne vďačný....

27.02.2007 13:18

(neregistrovaný)

<fieldset><legend>Stefan:27.02.2007 13:53</legend>Som niekde velmi rád, že nie som s týmto problémom sám, tiež mám totožný problém, chvílku vnútorná sieť beží, a následne sa zasekne, a pomáha iba restart routera, je to na roztrhnutie, pripájam sa k poďakovaniu firme Agem....Ak máte niekto riešenie, budem mu nesmierne vďačný....

Ahojte,

tak ja som vyskusal uz asi 1500 veci, uz treti vikend som sa s tym doma trapil.. Celkom sa mi darilo ked som obmedzil pristup na MAC Adresy, islo to celkom rychlo a kvalitne, ale mam pocit ze ten router funguje asi podla pocasia, chcem ho reklamovat v Ageme, pripoji sa niekto k hromadnej reklamacii ? Dakujem

Alex Kubik

01.03.2007 06:13

(neregistrovaný)

Alexi ja by som sa pridal , lebo ma to tiez velmi hneva, co to robi. Nastastie u mna je to len take ,ze to vypadne a znovu naskoci , ale niekedy to trva 5 minut kym to naskoci a niekedy 1 minutu, ale itak je to strasna otrava ked mi to zrusi nejaku dolezitu cinnost vypadkom......

Ak mas ICQ tak mi prosim posli na janodu@pobox.sk a mozme sa blizsie dohodnut co a ako.

© 2007-2024 PCforum.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace