Upoutávka
Úvod > Fórum > Hardware > Notebooky > Prosím o radu ohledně notebooku.

Prosím o radu ohledně notebooku.

15.05.2024 11:12
příspěvků:1

Chci nejdříve pozdravit jako nováček na tomto fóru. Je mi 81 roků a s počítači pracuji od té doby když ještě byly pouze 8 bitů. Doma mám stolní počítač k běžné práci a ke svým koníčkům. Ten největší je fotografování s úchylkou, že fotím většinou v přírodě a to vážky, motýly, a jinou havěť včetně jejich prostředí.

A ted proč píši. Blíží se léto a já se chystám přestěhovat na chalupu ale kde nemám připojení k internetu. Vůbec mě to nevadí ale chtěl bych mít možnost i tam zpracovávat fotky. Ikdyž jako důchodce si nemohu moc vyskakovat, rozhodl jsem se že bych si pořídil repasovaný notebook. Ale jelikož jsem ho nikdy nevlastnil nevím co shánět a přímo prodejny nejsou pouze e shopy. Tak bych potřeboval pouze návrh co by měl obsahovat aby trochu běhal, na něm aby běhal kvalitní program na zpracování fotek atp. Jako laik hardware myslím tím procesor, disk paměť, možnost připojení velkého monitoru a myši atp. Vy co tomu rozumíte jistě pochopíte co tím vším myslím. A podle toho zvážím své možnosti finanční.

Omlouvám se za bláznivý požadavek a prosbu ale kdyby by to bylo možné pomožte mě k příjemné dovolené.

Moc za vaši ochotu a pochopení děkuji.
Pavel

© 2007-2024 PCforum.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace