Úvod > Fórum > Software > Windows všeobecně > Prosim o pomoc s instalaci

Prosim o pomoc s instalaci

26.06.2009 11:08
příspěvků:1

Dobry den, uz nejaky cas sem mel problemy sem mel problem s pc. Po zapnuti se treba 4x sekl a pak sem ho musel restartovat nebo se restartoval sam. Nebo se treba rozostrili barvy, ale nevim jeslti to souvisi.

Ted k veci. Asi pet sekund po tom co zapnu pc mi to hodi hlaseni, ze soubor windows/system32/config/system nelze najit nebo je poskozen a ze mam vlozit cd s windowsem a zkusit to preinstalovat a na prvni obrazovce stisknout R.

Kdyz sem ot udelal, tak se windows zacal skutecne instaslovat, ale po nejake dobe mi to hodi toto hlaseni: byly zjisteny potize a system windows byl ukoncen, aby nedoslo k poskozeni pocitace

PAGE_FAULT_IN_NONPAGED_AREA

Pokud je to poprve co vidite obrazovku s chybou zastaveni pocitace, restartujte pc. Pokud se obrazovka objevi znovu pokracujte temito kroky:

Ujistete se ze novy hardware a sowtware jsou spravne instalovany Pokud se jedna o novu instalaci obratte se na dodavatele hardware nebo sowtwaru a vyzadejte si pripadne aktualizaci systemu windows.

Pokud potize pretrvavaji, vypnete nebo odeberte instalovany hardware nebo sowtware. Zakazte moznosti pameti systemu BIOS, napriklad ukladani do mezipame ti nebo stinove rizeni

Pokud potrebujet pro odebrani nebo vypnuti soucasit pouzit novy rezim restartujte PC, po stisknuti F8 vyberete upresnit moznosti a pote vyberte polozku nouzovy rezim

Technicke informace:

Stop: 0xC30DBDCA, 0X00000001, 0X809904F2, 0X00000000

DIKY moc budu vdecnej za kazdou radu

04.07.2009 15:59
příspěvků:208

Seknutia widowsu možu sposobovat a takisto jeho same vlastne reštarti može to byt bud sa don može volakdo naburavat alebo je pobabrany windows,špatny hdd alebo ostasatny hardwer, skusit terba novu inštalaciu windows čiže preinštalovat a už budete vediet na čom ste

26.08.2009 19:21
příspěvků:1

Dobrý den,myslím že by toto mělo být tady:-Dostal jsem notebook Mitac 8050 a chci na něj nainstalovat window XP.Dám tam CD a spustí se instalační program,ten načítá ovladače až do doby kdy je tam napsáno že načítá:systém souborů NT....Poté obrazovka zamrzne a po chvíli se objeví kursor psaní a ten tam chvíli bliká a pak nastane tzv.modrá smrt.Píše to něco o podrocesu a kanálu Mutex...Radí mi to se poradit s dodavatelem ale vzhledem k tomu že je to celkem dlouho co to někdo koupil tak ta firma už an isnad neexistuje a ani k tomu nic nemám.Jinak mám neoriginál windows XP...díky za každou radu

© 2007-2024 PCforum.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace