Úvod > Fórum > Hardware > Prodleva při zapnutí pc

Prodleva při zapnutí pc

06.09.2020 17:53
příspěvků:1

Ahoj,

sestavil jsem si nový ,,kancelářský,, pc, použil vše nové krom grafické karty a zdroje, při zapnutí pc - zmáčknutí tlačítka na skříni se však nic nestane cca 3-10s pak se vše spustí a pc během chvilky naběhne do té doby se nespustí nic ani ventilátor. Aktualizoval jsem veškeré ovladače, bios, windows (Windows 10 Pro) a problém stále přetrvává, zkusil jsem vše vypojit a zapojit znovu nic nepomohlo. Zkusil jsem pc zapnout bez grafiky, bez HDD, bez RAM, bez mechaniky a také se tím nic nevyřešilo. Zkusil jsem jiný napájecí kabel, vytahal jsem z pc veškeré připojené kabely krom přívodu do zdroje a nic. Prodleva zapnutí je různá, někdy se pc spustí do vteřiny a někdy za 10s. Po zapnutí pc jede, nepřehřívá se a nevypíná se. Neměl by někdo rady co s tím ? Jiný zdroj nemám k dispozici tak nemohu vyzkoušet, ale jak říkám v předchozím starém pc se vše zaplo ihned po zmáčknutí tlačítka na bedně.

Zdroj a grafika v předchozím pc fungovali bez problémů, grafika stará tak 6 let, zdroj cca 2roky.

Sestava:
Procesot - AMD Ryzen 5 3600

Deska - ASUS TUF GAMING B550-PLUS AMD B550

RAM - HyperX Fury Black 8GB DDR4 2666
Skříň - Evolveo T3
Grafika - Nvidia GeForce GTX 750 Ti
Zdroj - 600W (přesný model nevím)
Děkuji všem za případné rady.

© 2007-2024 PCforum.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace