Úvod > Fórum > Software > Windows všeobecně > problémy se souborem tmp

problémy se souborem tmp

08.01.2016 16:47
příspěvků:12

Čaute lidi, potřeboval bych poradit. Jednou jsem stáhl daemontools pro trial, a většinou si při instalaci všímám, že tam bývá instalace nějakých dalších sr**ek, a tak je deaktivuju, ale teĎ jsem to rychle potřeboval proleťet- a k tomuto programu se mi nainstalovaly i asi další 3 programy. Nevěnoval jsem tomu větší pozornost, a tak jsem je prostě odinstaloval. jenže od té doby se mi stále chtějí spouštět nějaké .tmp soubory. Když jsem našel jejich umístění, jednoduše jsem je vymazal. Jenže problém stále přetrvává s tím, že to nenajde cestu k souboru, ale stále je to chce spouštět a je to docela otravný. Nevíte někdo co s tím? Co bych měl udělat např. abych našel program, co se to snaží spustit? Předem díky.

Lenovo IdeaPad G580, Windows 10 64bit, Intel core i5-3230m, 6GB RAM, Nvidia GeForce GT635m, HDD Seagate 1TB
08.01.2016 16:56
ověřen
příspěvků:4 972

Použij CCleanet a vyčisti i registry - udělej si jejich zálohu - budeš k tomu vyzván. Pak napiš zda to pomohlo.

http://www.servispckupka.cz/ccleaner.php

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
08.01.2016 17:24
ověřen
příspěvků:4 972

Tak kde to vázne, to je na 10 minut práce!

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
08.01.2016 21:30
příspěvků:12

To už jsem dělal několikrát, pouzivam to pravidelně, ale to nepomohlo...

Lenovo IdeaPad G580, Windows 10 64bit, Intel core i5-3230m, 6GB RAM, Nvidia GeForce GT635m, HDD Seagate 1TB
08.01.2016 21:35
ověřen
příspěvků:2 090

Stáhni ADWCleaner, spusť ho a co najde, vyčisti. S výsledkem se pochlub.

Jsme na českém fóru, tak laskavě pište česky, a to i s interpunkcí. Toleruji i dobrou slovenčinu, na dotazy, kterým kvůli absenci češtiny nerozumím, neodpovídám.
09.01.2016 08:51
příspěvků:12

Tak jsem to udělal adwcleanerem, ale stále nic- hned chvíli po startu PC se mi zase objevilo, "jak chcete otevřít tento typ souboru .tmp"... Ukazuje se to většinou nepravidelně, třeba po 5 min, někdy po hodině, někdy jinak atd.

Lenovo IdeaPad G580, Windows 10 64bit, Intel core i5-3230m, 6GB RAM, Nvidia GeForce GT635m, HDD Seagate 1TB
09.01.2016 10:09
ověřen
příspěvků:4 972

V tom případě se obrať na Viry.cz a požádej o kontrolu.

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
09.01.2016 11:33
ověřen
příspěvků:2 090

Ještě můžeš zkusit Malwarebytes AntiMalware. Ten by zabrat mohl.

Ale chyba bude v odinstalaci. Patrně si po ní nedočistil registry a teď se toho šmejdu budeš špatně zbavovat. Když to jinak nepůjde, zkus ty viry.cz.

Jsme na českém fóru, tak laskavě pište česky, a to i s interpunkcí. Toleruji i dobrou slovenčinu, na dotazy, kterým kvůli absenci češtiny nerozumím, neodpovídám.
09.01.2016 15:47
příspěvků:12

Tak to konečně vypadá, že jsem se toho zbavil, vyzkoušel jsem malwarebytes atmlw, a něco to našlo, ale i tak se to chtělo stále spouštět, podíval jsem se, co to našlo, a ten soubor také odkazoval na tmp soubory, které jsem předtím odstranil, ty které se mi spouštěly. Nacházel se C:windowssystem32tasks a jmenoval se installer_iwebar. Tak jsem si vygooglil, že je to adware, a pomocí malwarebytes antimalware jsem ho smazal. Po restartu se bohužel nic nezměnilo. Tak jsem se podíval do té složky- a hle, byl tam další installer, ale trochu jiný. Byl to soubor bez koncovky jako předchozí installer_iwebar, tak jsem ho otevřel v texťáku, a byly tam odkazy na ty .tmp soubory taky. Tak jsem ho vymazal, restartoval comp a zase vše běží jako dřív. Ještě to nechám tak den, jestli nic na mě zase nevyběhne, ale myslím, že už od toho mám pokoj. JInak teda díky za všechno, moc jste mi pomohli, nevím, co bych bez těch doporučení dělal.

Lenovo IdeaPad G580, Windows 10 64bit, Intel core i5-3230m, 6GB RAM, Nvidia GeForce GT635m, HDD Seagate 1TB
© 2007-2024 PCforum.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace