Úvod > Fórum > Hardware > Síťové prvky > Problemy s NAT

Problemy s NAT

28.08.2007 20:13

(neregistrovaný)

Kto mi vie prosim poradit???Som upkne bezmocny.Mame modem za nim je router a potom sme 3 napojeny na router.Vsetky porty som skusal otvarat a nastavovat ip na svoj komp ale stale mi vypisuje v torrente ze nemam otvoreny port stahovanie mi ide hrozne pomaly.A pritom mame 4Mbit linku.Sranda je v tom ze dnes som to kamaratovi v tej istej sieti rozbehal len na mojom kompe to nechce ist.Skusal som aj vypnut firewol ale nepomohlo pomozte prosim co mam s tym robit uz som s tym stravil asi 10 hod preklikavanim stale error v NATE.

28.08.2007 22:28
příspěvků:6

Možná jsem dotaz nepochopil, ale nemůžete otevřít všechny porty současně na více PC v LAN. Pokud byste otevřel např. port 61000 současně na 2 PC v LAN, nevěděl by směrovač (router), na který z nich má poslat paket, došlý z Internetu (WAN) na port 61000. Jinak řečeno, každý otevřený port musí být směrován na jiný PC v LAN.

frantisek
29.08.2007 14:04

(neregistrovaný)

Nie neviem otvorit port v utorrente na stahovanie a potom mi to stahovanie ide mizerne.V tom je problem a u mojho kamarata ktorz je v tej istej sieti som to skusal jemu ten port pri nastaveni riutra normalne otvori

29.08.2007 20:29

(neregistrovaný)

cau, kdyz vypnes v routeru dhcp server a na kompech k nemu pripojenych das ruzna pevna ip v rozsahu site a dale v routeru povolis na ipnu pocitace, kde mas treba torrent ci server se sluzbou, nejaky nepouzivany cislo portu, tak to musi fungovat. Nebo tvuj provider blokuje porty, takze si to muzes nastavovat jak chces a smula.

© 2007-2024 PCforum.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace