Úvod > Fórum > Hardware > Grafické karty > Problémy s grafikou

Problémy s grafikou

02.06.2018 20:09
příspěvků:3

Zdravím

Pořídil jsem si grafiku kterou jsem hned dal do PC potom jsem kabel od monitoru klasicky zapojil do základovky a PC zapnul, s tím že nainstaluju ovladače problém ale nastal ve chvíli kdy na mě vyskocilo upozornění VYPADÁ TO ZE SE SYSTÉM WINDOWS NEZAVEDL SPRÁVNĚ a pod tím pouze 2 možnosti RESTARTOVAT a ZOBRAZIT ROZŠÍŘENÉ MOŽNOSTI OPRAVY ani jedno mi nepomohlo proto se obracím s dotazem sem

Windows 8.1

03.06.2018 06:50
příspěvků:1

zdravím prosím vedeli by ste mi pomôcť.... keď zapnem hru prvých

pár sekund beží a potom sa vypne s tím že hra prestala pracovať hladám možne problémy dakujem za každú radu dovidenia

04.06.2018 07:35
příspěvků:230

sprasitel > Odinstaloval jsi staré ovladače od grafické karty?

jakubpoch> Měl sis založit svoje téma. Jinak děje se to u všech her nebo u jedné konkrétní?

04.06.2018 09:11
ověřen
příspěvků:2 090

2sprasitel: Co nám takhle sdělit, jakou máš MB a jakou jsi tam "vrazil" grafiku? Informace o CPU by taky nebyla na škodu.

2jakubpoch: Založ si vlastní téma, v tomto ti odpovídat nebudeme, je v tom pak zbytečný zmatek.

Jsme na českém fóru, tak laskavě pište česky, a to i s interpunkcí. Toleruji i dobrou slovenčinu, na dotazy, kterým kvůli absenci češtiny nerozumím, neodpovídám.
© 2007-2024 PCforum.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace