Úvod > Fórum > Software > Počítačové hry > Problém z nastavením rozlíšenia

Problém z nastavením rozlíšenia

30.06.2017 09:36
příspěvků:1

Zdravím, chcel by som sa opýtať či by mi niekto nevedel poradiť na môj problém, ktorý sa týka nastavenia rozlíšenia v hre. Štandartne používam rozlíšenie 1920x1080 vo windowse aj v hrách, ale keďže csko hrávam už dosť dlho a tak som bol zvyknutý používať rozlíšenie 1024x768, lenže jedného pekné dňa som si stiahol posledný driver na grafickú kartu a BUM, nejde mi zmeniť rozlíšenie na žiadne iné okrem 1920x1080 a 1280x720 obe mi v csku nevyhovujú keďže pomer strán je 16:9 a ja potrebujem 4:3, viem pre niekoho by to možno prišla totálna prkotina ale pre mňa je to dosť nepríjemné, keďže si občas chcem zastrielať a na tom full HD mi to príde neuveriteľne nepríjemné.. nič by som neriešil pokiaľ by som v pomere 4:3 nikdy nehrával, ale asi mesiac dozadu mi to šlo úplne v pohode a zrazu sa mi nedá zmeniť rozlíšenie ani v žiadnej hre, ani na ploche, nikde.. skúšal som manuálne vložiť vlastné rozlíšenie v grafickej karte ale systém mi to odoprel, taktiež som skúsil stiahnuť predošlú verziu driveru na GK ale taktiež mi to nepomohlo, ak by mal niekto podobnú skúsenosť alebo ho napadne niečo ako by som mohol tento problém fixnúť bol by som veľmi vďačný...

Monitor: BenQ GL2460 (60hz)
grafická karta: AMD Radeon R9 200
Windows 7
Vopred ďakujem za pomoc :-)

© 2007-2024 PCforum.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace