Problem WIN32

15.02.2010 12:42
příspěvků:2

Zdravím, mám problém, pri spousteni jakekoliv hry mi na obrazovku vyskoci tabulka...např - D:-(umisteni hry)Sims3Lauchner.exe neni platna aplikace typu Win32. !!!! Zkousel sem asi 7x zformatovat harddisk a nainstalovat jak win 7 tak XP, a dela to porad, nainstaloval sem veskere nove drivery ,flashnul bios, zkousel sem vymenit ramky, koupil novy harddisk, na 99,9% to neni zaden wir,po instalaci windowsu na novy prazdny zformatovany harddisk nainstaloval windows,aniz bych pocitac pripojil k internetu nebo tam dal cokoliv ze stareho HDD! Uz opravdu nevim co delat! Nema s tímto problemem nekdo nejakou zkusenost? Predem vsem dekuji....

15.02.2010 14:59
příspěvků:208

<fieldset><legend>Dextrik18</legend>Zdravím, mám problém, pri spousteni jakekoliv hry mi na obrazovku vyskoci tabulka...např - D:-(umisteni hry)Sims3Lauchner.exe neni platna aplikace typu Win32. !!!! Zkousel sem asi 7x zformatovat harddisk a nainstalovat jak win 7 tak XP, a dela to porad, nainstaloval sem veskere nove drivery ,flashnul bios, zkousel sem vymenit ramky, koupil novy harddisk, na 99,9% to neni zaden wir,po instalaci windowsu na novy prazdny zformatovany harddisk nainstaloval windows,aniz bych pocitac pripojil k internetu nebo tam dal cokoliv ze stareho HDD! Uz opravdu nevim co delat! Nema s tímto problemem nekdo nejakou zkusenost? Predem vsem dekuji....

Ten Sims3 je z netu alebo orginal? a prečo ho maš na D:/ ked Win je na C/

24.02.2010 00:13
příspěvků:2

Je to originalni hra.... a neni celkem jedno kde mam hru umistenou jestli na C: nebo na D:?

26.03.2010 13:38
příspěvků:8

to samozřejmě jedno je, ale pokud vlastníš originální hru, není nic jednoduššího než se obrátit na odbornou podporu, kde by si měli vědět rady. Co tu ještě nepadlo za otázku je tato: OS je taky originální?

© 2007-2024 PCforum.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace