Úvod > Fórum > Internet > Internetová komunikace > Problém se streamem

Problém se streamem

07.04.2019 10:59
příspěvků:2

Zdravím, opět mám menší problém. Tentokrát se streamem. Stáhl jsem si OBS nastavil streamování přes CPU, rozlišení 1080 30FPS a bitrate 6000. Spustím stream a nehorázně se seká (Na YouTube.) Je to opravdu nekoukatelné. Takže jsem restartoval nastavení OBS na default (nastavil pouze stream přes cpu) a spustil s rozlišením 720 30FPS a bitratem 2500. Ovšem pořád je to nekoukatelné. V kontrolním panelu na YouTube mám napsáno vynikající připojení a v OBS Dropped frames 0%. Hra (Zkoušel jsem zatím 7 Days to die a Hitman 2) mi jede v průměru 40FPS + využití cpu 40-70% (max). Rychlost internetu v průměru 60-70 Mb/s.)

Když ale nastavím nejnižší detaily co jdou stream už jede celkem plynule (Občas se zasekne). Je možné že problém je v tom že grafika jede při vyšších detailech na plný výkon ? (I přestože hra jede plynule a streamuji přes cpu)

P.S. Zkoušel jsem se dívat na YouTube fora tutoriály apod. projel jsem nastavení křížem krážem zkouše (OBS)l i další nastavení OBS ale bez rozdílu.

CPU: Ryzen 2600x

GPU: 1050 2gb (Budu za nedloouho kupovat novou)

RAM: 16 GB HyperX

© 2007-2024 PCforum.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace